Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia!

grzeszne pragnienia

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo BIS ufundowało trzy egzemplarze powieści Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Pirat rzeczny Mickey O’Connor, zwany Czarującym Mickeyem, wydobył się z nędzy londyńskich slumsów, by zostać królem przestępczego świata dzielnicy St.Giles. Zdobywa wszystko, czego zapragnie – z jednym wyjątkiem. Silence Hollingbrook nie przestaje nawiedzać go w snach, odkąd spędziła jedną, jedyną noc w jego łóżku. Kiedyś Silence gotowa była poświęcić wszystko, aby ocalić mężczyznę, którego kochała. Teraz, kiedy została niespodziewanie wdową i odnalazła spokój, w jej życie wtargnął znów Czarujący Mickey, przedstawiając propozycję, której nie sposób odrzucić.

Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 1. Jaką propozycję ma dla Silence Czarujący Mickey? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

 2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa BIS, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Grzeszne pragnienia. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 21.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Grzeszne pragnienia”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 21.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 powieści Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia jest Wydawnictwo BIS.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję serwisu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

emiliana

4 lata temu

„Grzeszne pragnienia” to jedna z tych książek, które chętnie pochłaniam:) Uwielbiam romanse historyczne;)

ewalub

4 lata temu

Ależ nasz Redakcja rozpieszcza konkursami! 🙂

  linea

  4 lata temu

  I do tego takie ciekawe książki nam oferują 🙂

   pati25

   4 lata temu

   Książki są bardzo ciekawe.Każda z Pań znajdzie dla siebie taką,która ją interesuje 🙂

Zostaw komentarz