Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia!

grzeszne pragnienia

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo BIS ufundowało trzy egzemplarze powieści Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Pirat rzeczny Mickey O’Connor, zwany Czarującym Mickeyem, wydobył się z nędzy londyńskich slumsów, by zostać królem przestępczego świata dzielnicy St.Giles. Zdobywa wszystko, czego zapragnie – z jednym wyjątkiem. Silence Hollingbrook nie przestaje nawiedzać go w snach, odkąd spędziła jedną, jedyną noc w jego łóżku. Kiedyś Silence gotowa była poświęcić wszystko, aby ocalić mężczyznę, którego kochała. Teraz, kiedy została niespodziewanie wdową i odnalazła spokój, w jej życie wtargnął znów Czarujący Mickey, przedstawiając propozycję, której nie sposób odrzucić.

Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jaką propozycję ma dla Silence Czarujący Mickey? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa BIS, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Grzeszne pragnienia. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 21.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Grzeszne pragnienia”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 21.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 powieści Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia jest Wydawnictwo BIS.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję serwisu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

4 KOMENTARZE

  1. “Grzeszne pragnienia” to jedna z tych książek, które chętnie pochłaniam:) Uwielbiam romanse historyczne;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ