Dzieje się Konkursy

Wygraj pakiet powieści Katy Evans!

katy evans

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Papierowy Księżyc ufundowało trzy pakiety powieści Katy Evans. W skład każdego z nich wchodzi aż pięć tomów. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z pakietów kobiecej literatury!

Real. Tom 1.

Pełen żaru, międzynarodowy bestseller, który odziera ze wszystkiego, co wiedziałaś o namiętności…

Remington Tate na ringu i poza nim posiada reputację awanturnika, twarde jak granit ciało oraz dziki, zwierzęcy magnetyzm, który wprawia jego fanki w szał. Lecz od chwili, kiedy spotykają się ich oczy, jedyną kobietą, której pragnie, jest Brooke Dumas. Jego pożądanie jest czyste, nieposkromione i REALNE.

Zatrudniona, by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji, Brooke w końcu dostaje dobrze płatną pracę rehabilitantki sportowej, o której zawsze marzyła. Lecz gdy z Remym i jego zespołem objeżdża w trakcie tournée niebezpieczny podziemny bokserski krąg, jej własne ciało ożywa, zbudzone najbardziej pierwotnym z pragnień. To, co zaczyna się między nimi jako zwykły flirt, szybko dla obojga zmienia się w erotyczną obsesję, która obiecuje o wiele więcej.

Jednak ich rozpalona do białości żądza ma również mroczną stronę… Kiedy największy sekret Remy’ego wychodzi na jaw, a rodzinne obowiązki Brooke wymagają działania, czy uda im się przetrwać? Czy może to, co niegdyś wydawało się takie realne, teraz rozpłynie się jak iluzja?

REAL to pierwszy tom bestsellerowej serii erotycznej, która podbiła serca czytelniczek na całym świecie i jesteśmy przekonani, że podbije również serca polskich miłośniczek takiej literatury. Ostrzegamy jednak: REAL pochłania, zniewala, rozpala i uzależnia…

Mine. Real. Tom 2.

Drugi tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek przynosi jeszcze większą dawka niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji.

„Rzadkie połączenie gorączkowej obsesji i łagodnego zauroczenia… REAL to ekspresyjny i prawdziwie uzależniający debiut.”
– Christina Lauren, autorka bestsellerów z listy New York Timesa

Remy. Real. Tom 3.

REMY to trzeci tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek. Kontynuacja wydarzeń z poprzednich tomów serii czyli REAL i MINE przynosi jeszcze większą dawkę niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji.

Remington Tate, bokser Podziemnej Ligi, jest tajemnicą nawet dla samego siebie. Jego umysł jest jasny, a zarazem mroczny, złożony i otwarty. Czasami jego działania i nastrój są dokładnie wyważone, a czasami pozbawione są wszelkiej kontroli.

W tym wszystkim jednak zawsze była jedna niezmienna rzecz: pragnienie, pożądanie, kochanie i chronienie Brooke Dumas. To jego historia: od chwili, kiedy po raz pierwszy ją zobaczył i uświadomił sobie, że jest ona największą wartością, o jaką kiedykolwiek musiał walczyć.

SERIA REAL pochłania, zniewala, rozpala i uzależnia…

Rogue. Real. Tom 4.

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. „REAL” rozgrzewało, „MINE” ekscytowało, „REMY” podniecał. Pora na tom czwarty – równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe „ROGUE”. Czy dasz się uwieść tej historii?

On twierdzi, że nie oznacza dla niej niczego dobrego.

Ona nienawidzi myśli, że on może mieć rację.

Brooke Dumas odnalazła swojego Remingtona Tate’a w historii pod tytułem REAL. Teraz nadeszła kolej, by jej najlepsza przyjaciółka, Melanie, spotkała mężczyznę, dzięki któremu zaśpiewa jej serce.
Po latach poszukiwań, pewnej nocy w deszczu, silny i tajemniczy Greyson King przychodzi jej na pomoc. Śmiały, może być takim kochankiem, przyjacielem i obrońcą, jakiego szukała. Kiedy się kochają, wymawia jej imię tak, jakby to coś znaczyło. Jakby ona coś znaczyła – a to wszystko, o czym w życiu marzyła.

Jednak Greyson znika na całe dni, bez jednego słowa wyjaśnienia, a kiedy się pojawia, mówi, że jedynie ją skrzywdzi. Lecz gdy go przy niej nie ma, jej serce cierpi jeszcze bardziej.

Wtedy Melanie odkrywa mroczny świat, który Greyson tak bardzo starał się przed nią ukryć, i zaczyna podejrzewać, że ich nieoczekiwane spotkanie wcale nie musiało być dziełem przypadku.

Wplątana w wir uczuć, Melanie nie ma nikogo, kto mógłby uchronić ją przed upadkiem… prócz mężczyzny, od którego powinna uciekać.

Ripped. Real. Tom 5.

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. „REAL” rozgrzewało, „MINE” ekscytowało, „REMY” podniecał, „ROGUE” rozpalał zmysły. Pora na tom piąty – równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe „RIPPED”. Czy dasz się uwieść tej historii?

Przystojna gwiazda rocka z dużą pewnością siebie.

Była dziewczyna z nieprzemyślanym planem…
Pandora zakładała, że jej serce mogło być złamane przez byłego chłopaka tylko raz… dopóki Mackenna Jones nie wraca do miasta z największym koncertem w swojej karierze. Mówią, że dziewczyny zachodzą w ciążę tylko myśląc o trasie Crack Bikini, która ma być ogromnym sukcesem.

Och, z pewnością okaże się ona hitem… gdy z przytupem wkroczy w nią Pandora. Ona i jej przyjaciółka Melanie są zdeterminowane, by upokorzyć go na scenie. Lecz kiedy zatrzymuje je ochrona i wzywają jej eks, Mackenna decyduje, że nie wniesie oskarżenia, jeśli Pandora dołączy do trasy pod pewnymi warunkami… takimi, które mają dać mu przewagę i sprawić, że ponownie będzie blisko niego.

Wkrótce namiętność, która kiedyś ich łączyła, znów zaczyna płonąć, i bez względu na to, jak bardzo Pandora chce go nienawidzić, jej twarda fasada zaczyna pękać.

Co gorsza,  Mackenna również o tym wie. Lecz nie odkrył wszystkich jej sekretów…

Wygraj pakiet powieści Katy Evans!

Aby zdobyć jeden z trzech pakietów powieści Katy Evans, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 • Za co lubisz romanse i powieści erotyczne?

 • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Papierowy Księżyc, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż książki wchodzące w cykl Katy Evans. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 19.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Katy Evans”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 19.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 pakietów powieści Katy Evans po 5 tomów każdy jest Wydawnictwo Papierowy Księżyc.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję serwisu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (13)

ewalub

3 lata temu

Przeczytałam dwie pierwsze części. Ta druga jak dla mnie napisana już troszkę na siłę. Na LC spotkałam się z opinią, że jest to książka bez fabuły i w zasadzie mogę to potwierdzić. Pierwszą część fajnie się czytało. Po kolejne sięgnę pewnie po jakiejś przerwie.

Iwona

4 lata temu

Świetny zestaw na zimowe dłuuuugie wieczory!

linda

4 lata temu

Taki zestaw to moje marzenie. Ale miałabym czytania:)

emiliana

4 lata temu

Pakiet 5 powieści erotycznych – chętnie bym go przygarnęła, zaraz zastanowię się nad odpowiedzią;)

Mindi

4 lata temu

Duży pakiet książek, dawno takiego zestawu nie było w konkursach. Trzymam kciuki za koleżanki, tyle książek to czytanie na wiele zimowych wieczorów.

Aneta

4 lata temu

zestaw faktycznie niezły; jak mnie muza w czoło pocałuję, to moze też coś napiszę

polina

4 lata temu

Już wymyśliłam odpowiedź, ponieważ szczerze uwielbiam powieści erotyczne;)

ewalub

4 lata temu

Ale super zestaw! Postaram się coś wymyślić 🙂

  ewalub

  4 lata temu

  Coś wymyśliłam 🙂

   linea

   4 lata temu

   Ja z poniedziałku jakoś nie mogę sie pozbierać, ale do 19 może sie jeszcze uda 🙂

    linea

    4 lata temu

    No i napisałam kilka zdań 🙂 zgłoszenie wysłane więc moge odetchnąć …

pati25

4 lata temu

Ciekawy konkurs.Super zestaw książek pod choinkę.Miłośnicy książek erotycznych się ucieszą 🙂

linea

4 lata temu

AAA uwielbiam powieści erotyczne… ale znając życie to skoro mi zależy, nic z tego nie wyjdzie 🙁
Postaram sie jednak znaleźć chwilę czasu na napisanie sensownej odpowiedzi…

Zostaw komentarz