Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Anity Diamant pt. Czerwony namiot!

czerwony namiot

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy powieści Anity Diamant pt. Czerwony namiot. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

O Dinie, bohaterce jednego z epizodów Księgi Rodzaju, wiemy niewiele. Zaistniała krótko, bez prawa głosu, jako ta mało ważna córka Jakuba, która padła ofiarą gwałtu i stała się mimowolną przyczyną potwornej rzezi dokonanej przez jej braci. W lirycznej opowieści Anity Diamant garść szczegółów biblijnego przekazu przeradza się w wielobarwną materię losu niezwykłej kobiety, która kochała i cierpiała, która dojrzewała, uczyła się i realizowała swoje powołanie. Dina przenosi nas w świat pozornie odległy, a jednak jej szczery i zmysłowy głos nawiązuje intymną więź ze współczesnym odbiorcą, przekonując, że nie ma znaczących różnic między ludźmi różnych epok, gdy mowa o egzystencjalnej próbie i tragedii, szczęściu i miłości. A czerwony namiot, królestwo Lei, Racheli, Bilhy i Zilpy – czterech matek Diny – to hołd dla ponadczasowego rytmu życia, siostrzanej przyjaźni i mądrości kobiet.

Na podstawie powieści Roger Young nakręcił dla Lifetime TV 2-odcinkowy serial z doborową obsadą: Minnie Driver, Debrą Winger, Iainem Glenem i Rebeccą Ferguson (znaną m.in. z Białej królowej), dostępny także w Polsce na platformie Netflix.

Wygraj powieść Anity Diamant pt. Czerwony namiot!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Anity Diamant pt. Czerwony namiot, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Czym dla ciebie jest kobieca przyjaźń?
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Domu Wydawniczego Rebis, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Czerwony namiot. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 20.07.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Czerwony namiot”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 20.07.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Anity Diamant pt. Czerwony namiot jest Dom Wydawniczy Rebis.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (10)

Aneczka2015

2 lata temu

Ciekawa nagroda 🙂

iliada

2 lata temu

Ciekawa książka – muszę się tylko zastanowić nad odpowiedzią.

linea

2 lata temu

Książka może być bardzo interesującą pozycją. Postaram się znaleźc czas na stworzenie ładnej odpowiedzi na pytanie. Oczywiście powodzenia dziewczyny w konkursie 🙂

Lidia Kaczmarek

2 lata temu

Przyjaźń to zaufanie, pomoc, śmiech, łzy -jedna dusza w dwóch ciałach. Mega zrozumienie i kompromisy. Wszystkie te cechy muszą działać obustronnie, inaczej nie miałyby racji bytu.
Z Wydawnictwa Rebis chętnie przytuliłabym książkę „Czas na miłość czas na śmierć ” ?

    Aneczka2015

    2 lata temu

    Lidia odpowiedź wyślij na maila podanego wyżej 🙂

Lidia Kaczmarek

2 lata temu

Przyjaźń to zaufanie, pomoc, śmiech, łzy -jedna dusza w dwóch ciałach. Mega zrozumienie i kompromisy. Wszystkie te cechy muszą działać obustronnie, inaczej nie miałyby racji bytu.
Z Wydawnictwa Rebis chętnie przytuliłabym książkę „Czas na miłość czas na śmierć ” Agnieszki Pietrzyk

pati25

2 lata temu

Bardzo ciekawa historia.Powodzenia w konkursie 🙂

ewalub

2 lata temu

Nie wiedziałam, że jest taki film. I faktycznie sporo książkowych konkursów 🙂

Mindi

2 lata temu

Nie oglądałam tego filmu, który był nagrany na podstawie ksiażki. Historia naprawdę bardzo ciekawa i warta przeczytania. Piękna także jest okładka książki, lubię takie w mojej barwnej biblioteczce 🙂

adrianna

2 lata temu

Kolejna świetna książka do wygrania – ostatnio na portalu pojawiło się wiele ciekawych konkursów.

Zostaw komentarz