Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej!

kobiety wzdychają częściej

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Czwarta Strona ufundowała dwa egzemplarze powieści Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i zdobądź jeden z nich.

Jeżeli myślicie, że bycie mężatką jest proste, to jesteście w błędzie!

Zastanawiałyście się kiedyś, jak to jest mieszkać pod jednym dachem z mężem, obłędnie przystojnym wuefistą i byłym narzeczonym?

Zuzanna właśnie znalazła się w takiej sytuacji. Gdyby tego było mało, do Jaszczurek przyjeżdża ekipa telewizyjna, by nakręcić film o wypadku, który zdarzył się tuż pod jej domem! Zuzanna niespodziewanie zostaje gwiazdą filmową i nie jest tym zachwycona…

Kobiety wzdychają częściej to zwariowana i barwna opowieść o tym, że bycie kurą domową niekoniecznie polega na gotowaniu obiadów, sprzątaniu i robieniu prania.

Wygraj powieść Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 • Czy potrafiłabyś mieszkać pod jednym dachem z byłym narzeczonym? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

 • Jakie powieści ma na swoim koncie Agata Przybyłek? Podaj dwa tytuły inne niż Kobiety wzdychają częściej. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 19 stycznia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Kobiety wzdychają częściej”.

 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 19.01.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze. Aby zgłoszenie zostało rozpatrzone, należy udzielić odpowiedzi na obydwa pytania.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Agaty Przybyłek pt. Kobiety wzdychają częściej jest wydawnictwo Czwarta Strona.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureata można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (15)

wriemia w sztekło

3 lata temu

Długo zastanawiałam się nad odpowiedzią, aż w końcu nawiedziła mnie wena. Teraz pozostaje mi już tylko czekać na rozstrzygnięcie konkursu.

tomaszowa

3 lata temu

Zapowiada się zabawna historia, czyli coś dla mnie.

tysieńka

3 lata temu

Znam książkę „Nie zmienia się tylko blond”, Agata Przybyłek ma ciekawy styl, więc chętnie wezmę udział w tym konkursie.

Emilly27k

3 lata temu

🙂 Próbować trzeba. Krążą tez takie myśli wziąć udział czy nie? Czy pozwolić, aby inna osoba się cieszyła? bardziej ta druga opcja mi się podoba. Radość osoby wygranej:)
Pati powodzenia, nie poddawaj się 🙂

pati25

3 lata temu

Ciekawa powieść 🙂 Powodznia w konkursie

  wiolcia

  3 lata temu

  pati25, nie poddawaj się już na starcie, tylko bierz udział w konkursie, skoro książka Cię interesuje:) Szczęście zawsze uśmiecha się do kogoś innego:) Trzeba tylko dać mu szansę.

   Aneczka2015

   3 lata temu

   Wiolcia, zgadzam się z Tobą całkowicie- warto próbować, bo kiedyś musi się w końcu udać 🙂

    wiolcia

    3 lata temu

    Dokładnie – trzy razy się nie uda, ale za czwartym szczęście się uśmiechnie:) Trzeba wierzyć w siebie i swoją pomysłowość:)

     wiolcia

     3 lata temu

     Emilly27k, warto poszukać weny w dobrej muzyce czy na spacerze. Pomysły same wpadają do głowy w najmniej spodziewanym momencie. Spróbować zawsze trzeba. Myślę, że liczy się też poprawność językowa, warto dać swoją odpowiedź komuś do przeczytania i zapytać, czy rozumie naszą koncepcję. Pomysły bywają czasem świetne, nie zawsze umiemy je jednak odpowiednio przekazać. Sama złapałam się na tym, że napisałam tak naokoło, że nie wiadomo było, kto jest ofiarą a kto mordercą.

     Emilly27k

     3 lata temu

     Wiolcia to jest ,że występuje brak weny, lecz wówczas nie jesteśmy w stanie na siłę walczyć z weną. Główny problem stanowi nastawienie- nastawisz się ,że wygrasz, a tu ktoś wygrał co miał pomysł lepszy i co potem pytanie : Dlaczego to nie ja?
     Trzeba też dobrze zapoznać się z treścią pytania i czy pomysł się spodobał czy zwrócona była uwaga na styl napisanej pracy:)

„Kobiety wzdychają częściej”

3 lata temu

Agata Przybyłek mam na swoim koncie m.n. tytuły powieści takie jak: „Grzechu warta” czy „Bez Ciebie”.
A jeśli chodzi o pytanie czy potrafiłabym mieszkać pod jednym dachem z byłym narzeczonym to odpowiedz brzmi chyba tak mimo tego że byłaby to krępująca i niekomfortowa sytuacja. W sumie to też zależy od tego co się wydarzyło że już nie jesteśmy razem. Pewnie gdyby byłaby to zdrada to na pewno nie. Ale odpukać na szczęście mam takiego faceta z którym dogadujemy się rewelacyjnie i kłótnie bywają naprawdę rzadkością. I mam nadzieję że tak zostanie:).

  stasia

  3 lata temu

  Zgłoszenia wysyłamy na maila podanego w artykule:)

Mindi

3 lata temu

Jak to kobieta, wzdycham na okrągło. Teraz wzdycham sobie z rozmarzeniem, mam wielką ochotę na tę książkę 🙂 Myślę jeszcze nad odpowiedzią.

Aneczka2015

3 lata temu

Oczywiście zgłoszenie wysłałam- taka powieść na pewno umili długie zimowe wieczory 🙂

Roberta

3 lata temu

Zgłoszenie wysłane – Agata Przybyłek pisze świetne powieści obyczajowe.

Zostaw komentarz