Patrycja May

Pamiętnik jest fantastycznym łącznikiem z przeszłością. Pewnie niejedna z Was pisałam bądź wciąż pisze pamiętnik. Tym razem wyciągamy Pamiętnik ze starej szafy, prosto od Wydawnictwa Videograf, który rozbawi Was do łez! Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć jeden z trzech egzemplarzy książki Patrycji May!

Patrycja May – Pamiętnik ze starej szafy

Zabawna opowieść o dorastaniu młodej, zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Zwariowana rodzina, nieobliczalni przyjaciele, a wreszcie proza życia przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, widziana oczami młodości, gdzie wzniosłość przemian przegrywa z drapieżną chęcią przeżycia przygody. Historie czwórki przyjaciół wkraczających w dorosłe życie, szalonego dziadka Staśka i ciotek: Felicji, której największym pragnieniem jest powtórne zamążpójście, i Amelii – despotki wzbudzającej strach całej rodziny. Dawka śmiechu gwarantowana.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Pamiętnik ze starej szafy Patrycji May!

Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Patrycji May – Pamiętnik ze starej szafy, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Opisz zabawną przygodę ze swojej przeszłości

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 16.08.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Pamiętnik ze starej szafy”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 16.08.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy książki Patrycji May pt. Pamiętnik ze starej szafy jest Wydawnictwo Videograf.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Videograf, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.