szkoła żon

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Filia ufundowało 1 egzemplarz książki Magdaleny Witkiewicz, który zawiera aż dwie powieści – Szkołę żon oraz Pensjonat marzeń. Już dziś weź udział w naszym konkursie i zapewnij sobie dobrą lekturę na koniec lata!

Dwie powieści bestsellerowej autorki w jednym tomie! Wydanie specjalne. Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie pięć godzin i dwadzieścia siedem minut.

Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami imprezę rozwodową, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa tajemnicze zaproszenie do luksusowego spa o nietuzinkowej nazwie…

Lista rzeczy, które ma ze sobą zabrać do „Szkoły żon” ogranicza się do szczoteczki do zębów i jednej pary bielizny. Julia, która porzuciła wiarę w miłość i w ogóle we wszystko, nie ma już nic więcej do stracenia, decyduje się jechać. W niesamowitym luksusowym spa, ona i kilka innych, zwyczajnych kobiet, przeżywają przygodę życia. Zostają tam przez 3 tygodnie, a po powrocie nic nie jest już takie samo… Już nigdy żaden facet ich nie zostawi.

Po kilku miesiącach bohaterki SZKOŁY ŻON znowu biorą sprawy w swoje ręce. Podupadły hotel położony w samym sercu kaszubskich lasów zamieniają w PENSJONAT MARZEŃ. Czy mimo życiowych przeszkód dadzą sobie radę? Czy po raz kolejny okaże się, że w kobietach tkwi siła, która pozwala przenosić góry? Prawa do ekranizacji sprzedane!

Wygraj książkę Magdaleny Witkiewicz pt. Szkoła żon/Pensjonat marzeń!

Aby zdobyć 1 egzemplarz książki Magdaleny Witkiewicz, w którego skład wchodzą dwie powieści – Szkoła żon oraz Pensjonat marzeń, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaką aktorkę widziałabyś w roli Julii – głównej bohaterki powieści Magdaleny Witkiewicz pt. Szkoła żon oraz Pensjonat marzeń? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij. 

 

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 7 września br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując –„Wydanie specjalne – Magdalena Witkiewicz”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 07.09.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 1 egzemplarza książki Magdaleny Witkiewicz pt. Szkoła żon/Pensjonat marzeń  jest Wydawnictwo Filia.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.