Sephora-Gel-Gloss-Ultra-Brilliant-Ultra-Shine-Lip-Gel-nr-16-Glossy-Pink (5)

Dla kobiet, które chętnie podkreślają usta, firmy kosmetyczne przygotowały wiele ciekawych produktów. Perfumerie oferują nie tylko pomadki różniące się stopniem pigmentacji oraz wykończeniem, ale również błyszczyki i olejki do ust.   Redakcja portalu Dojrzalakobieta.pl miała okazję zapoznać się z kosmetykami marki Sephora opracowanymi z myślą o tegorocznej wiośnie.  Poniżej przedstawiamy produkty, które nas urzekły.

Sephora Ultra Shine Gel – żelowy błyszczyk do ust

Żelowe błyszczyki Sephora Ultra Shine Gel stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które pragną nadać swoim ustom kryształowy blask. Nasze redaktorki bardzo je polubiły za lekką konsystencję, właściwości pielęgnacyjne i piękny połysk.

Sephora-Gel-Gloss-Ultra-Brilliant-Ultra-Shine-Lip-Gel-nr-16-Glossy-Pink (4)

Wykończenie

Producent postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientek, toteż do naszej dyspozycji oddał 3 rodzaje wykończeń.  Nasze redaktorki miały okazję zapoznać się z żelowymi błyszczykami zawierającymi shimmer. Niewielkie drobinki sprawiają, że usta przeobrażają się w lśniącą taflę.

Błyszczyki Sephora Ultra Shine Gel z miejsca zaskarbiły sobie moją sympatię, ponieważ za ich sprawą usta zamieniają się w gładką taflę odbijającą światło niczym lustro.  Moje przeciętnej wielkości wargi za sprawą ww. kosmetyków stają się pełniejsze i większe” – deklaruje Monika.

Sephora-Gel-Gloss-Ultra-Brilliant-Ultra-Shine-Lip-Gel-nr-12-Bubble-Gum (1)

Pigmentacja

Sephora Ultra Shine Gel to produkty półtransparentne, które wyglądają rewelacyjnie w połączeniu z kryjącą pomadką. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby matowa szminka nabrała blasku, a usta sprawiały wrażenie większych, niż są w rzeczywistości. Stosowane samodzielnie tworzą kryształową taflę, która optycznie powiększa wargi.

Trwałość

Szukasz błyszczyka, który nie tylko nada twoim wargom lustrzany połysk, ale też będzie utrzymywał się na nich przez kilka godzin? Sephora Ultra Shine Gel stanowi odpowiedź na twoje potrzeby. Pomimo iż błyszczyki charakteryzują się ultralekką formułą,  ich trwałość jest rewelacyjna. Po kilku godzinach wciąż można dostrzec na wargach lustrzaną taflę.

Sephora-Gel-Gloss-Ultra-Brilliant-Ultra-Shine-Lip-Gel-nr-12-Bubble-Gum (2)

Nawilżenie

Sephora udowodniła, że kosmetyk do makijażu może też pielęgnować usta. Przy pierwszym spotkaniu z żelowymi błyszczykami Ultra Shine Gel spotkała nas miła niespodzianka. Wargi były przyjemnie gładkie, miękkie i nawilżone. Kosmetyk ten z pewnością docenią kobiety, które z powodu suchych skórek rzadko używają innych kosmetyków do ust niż pomadki ochronne.

Opakowanie

Klasyczne i eleganckie zarazem, w związku z tym, iż zostało wykonane z przeźroczystego tworzywa, widzimy odcień błyszczyka i zatopione w nim połyskujące drobinki.

Sephora-Gel-Gloss-Ultra-Brilliant-Ultra-Shine-Lip-Gel-nr-12-Bubble-Gum (3)

Zapach

Słodka, apetyczna woń pobudza zmysły i poprawia nastrój równie skutecznie jak kostka czekolady.  Korzystanie z błyszczyków Ultra Shine Gel to czysta przyjemność bez konsekwencji dla naszej figury!:)

„Słodka, jadalna woń kosmetyków zachęca mnie do systematycznego korzystania z ich dobrodziejstw.  Błyszczyki Sephora Ultra Shine Gel to czysta przyjemność wolna od kalorii! – podkreśla Monika.

Cena

45 zł.

Kolor

Pośród 18 pulsujących odcieni każda z nas znajdzie swój ulubiony kolor, który podkreśli naturalne piękno. Poniżej przedstawiamy  opisy błyszczyków,  które używałyśmy przez ostatnie tygodnie.

– Nr 12 Bubble Gum – pod zabawną nazwą kryje się jasny, chłodny róż. To bezpieczny odcień, który sprawia, iż nasze usta wyglądają bardzo naturalnie.

Sephora-Gel-Gloss-Ultra-Brilliant-Ultra-Shine-Lip-Gel-nr-12-Bubble-Gum (4)

Sephora-Gel-Gloss-Ultra-Brilliant-Ultra-Shine-Lip-Gel-nr-12-Bubble-Gum (5)

Nr 16 Glossy Pink to połyskujący róż z kroplą maliny, który nadaje świeżości makijażowi. Ten soczysty odcień idealnie sprawdzi się wiosną i latem.

Sephora-Gel-Gloss-Ultra-Brilliant-Ultra-Shine-Lip-Gel-nr-16-Glossy-Pink (3)

Sephora-Gel-Gloss-Ultra-Brilliant-Ultra-Shine-Lip-Gel-nr-16-Glossy-Pink (2)

Więcej informacji nt. kosmetyków  marki Sephora znajdziesz na stronie internetowej perfumerii.

Tekst sponsorowany