konkurs-z-kosmetykami-Dove

Największym krytykiem urody Polek są same zainteresowane.  W marcu br. na zlecenie marki Dove przeprowadzono badanie „Kobiece piękno oczami Polek”. Wyniki są zatrważające! Aż 94% uczestniczek badania ma zastrzeżenia do swojego wyglądu i nie uważa się za piękne.

Chcesz, aby inni postrzegali ciebie jako atrakcyjną? Musisz sama w to uwierzyć! To nieprawdopodobne, jak nasza samoocena kształtuje opinie innych osób.  Marka  Dove od  kwietnia 2012 roku  walczy z kompleksami kobiet i ich niskim poczuciem wartości.  „NaroDove Piękno” to akcja, która ma na celu uświadomić Polki, że każda z nich jest piękna na swój własny sposób. Wbrew pozorom nie liczy się wyłącznie aspekt fizyczny. Ważne jest również to, co kryje się wewnątrz nas.  Jedne Polki są piękne, bo opiekują się dzieckiem, drugie, ponieważ na ich twarzy nieustannie gości uśmiech. Nie brakuje również kobiet żywiołowych, odważnych, które nie boją się wyzwań.

Założeniem akcji „NaroDove Piękno” jest nakłonienie jak największej liczby kobiet do pochwalenia się swoim wyjątkowym pięknem.  Chcesz wyrazić poparcie dla tej inicjatywy? Kliknij „Jestem piękna” na stronie Dove  lub zaprojektuj wyjątkową koszulkę ze swoim manifestem. Im więcej kobiet przyłączy się do akcji, tym lepiej!  Zaproś do niej mamę, siostrę, kuzynka, przyjaciółkę i koleżankę z pracy.  Niech każda Polka pokaże, jakie jest jej NaroDove piękno!

NaroDove-Piekno

Na stronie internetowej akcji  może zaprojektować swój T-shirt, rozwijając zdanie: „Jestem piękna, bo…” i zdradzić Polkom swój sposób na piękno. Szukasz inspiracji?  Skorzystaj z manifestu ambasadorki kampanii – Doroty Wellman:

 • Jestem piękna, bo lubię i akceptuję siebie.
 • Jestem piękna, bo jestem sobą i znam swoją wartość.
 • Jestem piękna, bo jestem mądra i zaradna.
 • Jestem piękna, bo jestem Polką.
 • Jestem piękna, bo jestem optymistką i kocham życie.

Spośród osób,  które przyłącza się do akcji, każdego dnia marka Dove wylosuje  100 T-shirtów z manifestami. Zdobądź jeden z nich i już dziś zaprojektuj swoją koszulkę!

Marka Dove, która od lat przełamuje stereotypy postrzegania kobiet, dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl ufundowała 3 zestawy nagród. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

 • odżywczy żel pod prysznic Dove
 • mleczko do ciała do skóry suchej Dove Body Milk DeepCare Complex
 • szampon do włosów zniszczonych Dove Hair Therapy Intensive Repair
 • odżywka do włosów zniszczonych Dove Hair Therapy Intensive Repair
 • kremowa kostka myjąca Dove
 • antyperspirant w aerozolu Dove Original.

konkurs-z-kosmetykami-Dove

Aby zdobyć zestaw kosmetyków Dove wystarczy rozwinąć poniższe zdanie:

„Jestem piękna, bo …”

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze wypowiedzi. Pamiętaj, iż każdego dnia możesz znaleźć się w  gronie 100 szczęśliwców, którzy otrzymają koszulki z własnym manifestem piękna!

Na zgłoszenia czekamy do 26.05.2015 r. do godz. 23:59. Odpowiedzi należy przesyłać na mail konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Artykuł sponsorowany