Najnowsze Poradniki Styl życia

Walentynkowe propozycje randkowe, czyli randki lepsze niż kino

Walentynki

Zbliżają się Walentynki, więc pewnie wiele osób szuka oryginalnych pomysłów na randki. Kino czy restauracja to już tak oklepane miejsca, że warto wysilić się nieco bardziej i zaskoczyć swoją drugą połówkę. Niech zainspirują was nasze walentynkowe propozycje randkowe, znacznie lepsze niż kino. Gwarantujemy, że dostarczą wam wiele wrażeń w ten szczególny dzień zakochanych!

Romantyczna lekcja gotowania

Wspólne gotowanie może pokręcić atmosferę w związku. Zarówno para, która dopiero co się poznała, jak i małżeństwo z dłuższym stażem może wybrać się na romantyczną lekcję gotowania. Przygotowanie pysznego jedzenia będzie fantastyczną zabawą, w dodatku jaką smaczną i podniecającą. W większych miastach możemy skorzystać z oferty takich warsztatów dla par. Na koniec oczywiście przewidziana jest degustacja przygotowanych potraw, oczywiście w świetle świec. Takie zajęcie pozwoli na lepsze poznanie i przeżycie ciekawego doświadczenia. O niebo bardziej kreatywnego niż seans na komedii romantycznej. A może jednorazowa lekcja stanie się zalążkiem miłości nie tylko do gotowania, kto wie!

Wizyta w galerii sztuki

Propozycja może i nie dla każdego, ale zdecydowanie warta uwagi. W szczególności dla par, które interesują się kultura i sztuką. Choć osoby, które nigdy nie przekroczyły progu galerii sztuki mogłyby być bardzo pozytywnie zaskoczone. Wizyta w takiej galerii to pretekst do rozmowy, poznania estetyki drugiej osoby i jej wrażliwości na piękno. Po takim ukulturalnieniu najlepiej wybrać się na kawę, by kontynuować rozmowę na temat sztuki. W takich miejscach bardzo często odbywają się alternatywne koncerty czy performance, które mogą zrobić niemałe wrażenie na zwiedzających. Najlepiej sprawdzić plan wystaw w pobliskich galeriach i wybrać taką, która najbardziej nas zaciekawiła.

Wspólny wyjazd

Walentynki nie muszą być tylko wyjściem z domu na godzinę czy dwie. Jeśli możemy zrobić sobie wolne, warto wykorzystać ten dzień nieco inaczej. Wspólny wyjazd może okazać się odskocznią od codzienności i pracy. Możemy wybrać miasto, które zawsze chcieliśmy zwiedzić czy uroczy zakątek, zlokalizowany gdzieś w górach lub nad jeziorem. W ten sposób para będzie mogła odetchnąć, porozmawiać i spędzić ze sobą czas. Takie Walentynki mogą być niezapomniane, jeśli będziemy pamiętać o dobrym humorze i wyłączymy telefony, by nikt nam nie przeszkadzał.

Wyjście do pokoju zagadek

walentynkowe propozycje randkowePokoje zagadek stały się bardzo modne. Coraz więcej osób korzysta z tego typu rozrywki, która dostarcza niecodziennych wrażeń. Na Walentynki proponujemy taki wypad, zwłaszcza osobom, które ubóstwiają adrenalinę i oryginalną formę spędzania czasu. Randka w zamkniętym pokoju będzie ciekawym sprawdzianem dla pary, która będzie musiała współpracować, by jak najszybciej wydostać się z pomieszczenia. Pamiętajmy tylko, żeby wybrać odpowiedni pokój. W końcu nie każdy przepada za strasznymi motywami, więc miejmy na uwadze preferencje naszej walentynki, by nie zepsuć randki.

Katarzyna Antos

Komentarze (5)

pati25

4 lata temu

Świetne te wszystkie pomysły.W ten sposób poznajemy lepiej swojego partnera.Podoba mi się pomysł wejścia do pokoju zagadek 🙂

ewalub

5 lat temu

Podoba mi się pomysł na wspólne gotowanie. Nie musi to być dla nas lekcja, ale wspólne przygotowanie kolacji w domu, w tle nastrojowa muzyka, czerwone wino i bardzo miło można rozpocząć wieczór 🙂

  linea

  5 lat temu

  Wspólne gotowanie może przerodzić się w grę wstępną… to mogłaby być bardzo ciekawa kolacja 🙂
  Podobnie jak Ty Ewalub najbardziej zainteresowałam się tym właśnie pomysłem 🙂 Propozycję tą można wykorzystać każdego innego dnia 🙂 wcale nie muszą to być walentynki.

   ewalub

   5 lat temu

   Zgadza się. My właściwie nie świętujemy jakoś specjalnie walentynek. Jesteśmy ze sobą blisko każdego dnia w roku 🙂

    linea

    5 lat temu

    Podobnie jak my. Każdego dnia powinno się traktować swoich ukochanych tak samo. Tak samo dobrze oczywiście 🙂
    Trzeba przede wszystkim zawsze mówić sobie coś miłego, tak żeby weszło to wszystkim w krew.

Zostaw komentarz