Walentynki

Zbliżają się Walentynki, więc pewnie wiele osób szuka oryginalnych pomysłów na randki. Kino czy restauracja to już tak oklepane miejsca, że warto wysilić się nieco bardziej i zaskoczyć swoją drugą połówkę. Niech zainspirują was nasze walentynkowe propozycje randkowe, znacznie lepsze niż kino. Gwarantujemy, że dostarczą wam wiele wrażeń w ten szczególny dzień zakochanych!

Romantyczna lekcja gotowania

Wspólne gotowanie może pokręcić atmosferę w związku. Zarówno para, która dopiero co się poznała, jak i małżeństwo z dłuższym stażem może wybrać się na romantyczną lekcję gotowania. Przygotowanie pysznego jedzenia będzie fantastyczną zabawą, w dodatku jaką smaczną i podniecającą. W większych miastach możemy skorzystać z oferty takich warsztatów dla par. Na koniec oczywiście przewidziana jest degustacja przygotowanych potraw, oczywiście w świetle świec. Takie zajęcie pozwoli na lepsze poznanie i przeżycie ciekawego doświadczenia. O niebo bardziej kreatywnego niż seans na komedii romantycznej. A może jednorazowa lekcja stanie się zalążkiem miłości nie tylko do gotowania, kto wie!

Wizyta w galerii sztuki

Propozycja może i nie dla każdego, ale zdecydowanie warta uwagi. W szczególności dla par, które interesują się kultura i sztuką. Choć osoby, które nigdy nie przekroczyły progu galerii sztuki mogłyby być bardzo pozytywnie zaskoczone. Wizyta w takiej galerii to pretekst do rozmowy, poznania estetyki drugiej osoby i jej wrażliwości na piękno. Po takim ukulturalnieniu najlepiej wybrać się na kawę, by kontynuować rozmowę na temat sztuki. W takich miejscach bardzo często odbywają się alternatywne koncerty czy performance, które mogą zrobić niemałe wrażenie na zwiedzających. Najlepiej sprawdzić plan wystaw w pobliskich galeriach i wybrać taką, która najbardziej nas zaciekawiła.

Wspólny wyjazd

Walentynki nie muszą być tylko wyjściem z domu na godzinę czy dwie. Jeśli możemy zrobić sobie wolne, warto wykorzystać ten dzień nieco inaczej. Wspólny wyjazd może okazać się odskocznią od codzienności i pracy. Możemy wybrać miasto, które zawsze chcieliśmy zwiedzić czy uroczy zakątek, zlokalizowany gdzieś w górach lub nad jeziorem. W ten sposób para będzie mogła odetchnąć, porozmawiać i spędzić ze sobą czas. Takie Walentynki mogą być niezapomniane, jeśli będziemy pamiętać o dobrym humorze i wyłączymy telefony, by nikt nam nie przeszkadzał.

Wyjście do pokoju zagadek

walentynkowe propozycje randkowePokoje zagadek stały się bardzo modne. Coraz więcej osób korzysta z tego typu rozrywki, która dostarcza niecodziennych wrażeń. Na Walentynki proponujemy taki wypad, zwłaszcza osobom, które ubóstwiają adrenalinę i oryginalną formę spędzania czasu. Randka w zamkniętym pokoju będzie ciekawym sprawdzianem dla pary, która będzie musiała współpracować, by jak najszybciej wydostać się z pomieszczenia. Pamiętajmy tylko, żeby wybrać odpowiedni pokój. W końcu nie każdy przepada za strasznymi motywami, więc miejmy na uwadze preferencje naszej walentynki, by nie zepsuć randki.

Katarzyna Antos

5 KOMENTARZE

 1. Podoba mi się pomysł na wspólne gotowanie. Nie musi to być dla nas lekcja, ale wspólne przygotowanie kolacji w domu, w tle nastrojowa muzyka, czerwone wino i bardzo miło można rozpocząć wieczór 🙂

  • Wspólne gotowanie może przerodzić się w grę wstępną… to mogłaby być bardzo ciekawa kolacja 🙂
   Podobnie jak Ty Ewalub najbardziej zainteresowałam się tym właśnie pomysłem 🙂 Propozycję tą można wykorzystać każdego innego dnia 🙂 wcale nie muszą to być walentynki.

   • Zgadza się. My właściwie nie świętujemy jakoś specjalnie walentynek. Jesteśmy ze sobą blisko każdego dnia w roku 🙂

    • Podobnie jak my. Każdego dnia powinno się traktować swoich ukochanych tak samo. Tak samo dobrze oczywiście 🙂
     Trzeba przede wszystkim zawsze mówić sobie coś miłego, tak żeby weszło to wszystkim w krew.

 2. Świetne te wszystkie pomysły.W ten sposób poznajemy lepiej swojego partnera.Podoba mi się pomysł wejścia do pokoju zagadek 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ