Seks

Jak ukryć małe piersi podczas seksu?

seks a mały biust

Jesteś niezadowolona ze swojego biustu? Uważasz, że twoje piersi są za małe i stanowią źródło twoich kompleksów? Boisz się wspólnej nocy z nowo poznanym przystojniakiem? Podpowiadamy, jak ukryć małe piersi podczas seksu.

Gorset

Kup sobie dobrze dopasowany gorset lub zamów szyty na miarę. Niech ma dużo wiązań lub haftek. Będziesz wyglądała diabelnie seksownie, twój facet nie będzie mógł oderwać od ciebie wzroku. Efekt wow sprawi, że będzie mniej dostrzegał twoje niedoskonałości. Poza tym może nie będzie mu się chciało rozpinać gorsetu, bo to za dużo zachodu.

Długie włosy

Jeśli masz włosy do pasa, zawsze możesz je sobie zarzucić do przodu podczas seksu. Będziesz wyglądała seksownie niczym Ewa w raju, przez co staniesz się dla niego jeszcze bardziej kusząca. Faceci lubią długie pukle, więc spokojnie, nie będzie im to raczej przeszkadzało;)

Mocne przytulanie

Zawsze możesz wtulić się w swojego faceta całą sobą, aby jak najmniej widział.  To ma jeszcze jedną zaletę. Sprzyja budowaniu więzi i jest szalenie podniecające dla obydwu stron. Mocne przytulanie jest szczególnie fajne, jeśli jesteś drobną kobietą. Mężczyzna wówczas czuje się tym silniejszym, który ma o ciebie dbać i się tobą opiekować.

Seksowny stanik

Od czasu do czasu możesz pozostać też w seksownym staniku. Kup sobie ładny biustonosz w czerwonym kolorze obszyty koronką. Takie elementy kobiecej garderoby silnie oddziałują na mężczyzn i ich wyobraźnię.

Szybki numerek

Dobrym rozwiązaniem wydaje się też być szybki numerek, gdy obydwoje macie ochotę na seks, wystarczy podwinąć sukienkę, zdjąć majtki i nie trzeba rozbierać się do naga. Podczas nieplanowanego seksu pojawia się silne podniecenie i z reguły jest bardzo miło.

Seks od tyłu

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich piersi, możesz uprawiać seks od tyłu.  Jest wiele kombinacji, które możecie wypróbować. Seks od tyłu zapewnia głęboką penetrację, stymulację punktu G i może doprowadzić do pogłębionego orgazmu.

Komentarze (3)

Mindi

2 lata temu

To ważne aby być blisko tylko z kimś kogo się kocha i jest się w oddanym związku, wtedy nie trzeba się krępować własnego ciała. Każdy z nas jest różny i każdy znajdzie u siebie coś co chciałoby się schować przed innymi. Ale w tym konkretnym przypadku powinno się być spontanicznym a jest to możliwe tylko wtedy, gdy czujemy się w pełni kochane i akceptowane.

    ewalub

    2 lata temu

    Ja to myślę, że jeżeli się wstydzi pokazać partnerowi swoje ciało, to chyba czegoś w takim związku brakuje. Wiadomo, dbajmy o siebie, ale nie ukrywajmy czegoś na co nie bardzo mamy wpływ. Tzn. oczywiście niektóre panie decydują się na interwencję chirurgiczną, ale ja do nich nie należę.

ewalub

2 lata temu

A po co ukrywać? Ja sama jestem posiadaczką raczej niewielkiego biustu i dobrze mi z tym 🙂 Czuję się atrakcyjna i nigdy nie czułam potrzeby ukrywania jakiejś części siebie.

Zostaw komentarz