Triki, dzięki którym wasz seks będzie udany

Chcesz, aby mężczyzna wspominał seks jako wyjątkowy i ten też takowym był dla ciebie? Przedstawiamy triki, dzięki którym wasz seks będzie udany. Część z nich być może już znasz, resztę dopiero poznasz, ale grunt to dobierać je, uwzględniając swoją osobowość.

Ogranicz alkohol

Kobiety i mężczyźni często sięgają po drinki, aby rozluźnić atmosferę w sypialni i dodać sobie pewności siebie. Wiele osób bowiem wstydzi się intymności. Alkohol może jednak zaszkodzić, gdy zamiast jednego kieliszka wina, wypijesz pół butelki. Etanol wysusza bowiem pochwę i pozbawia nas zdolności utrzymania równowagi. To utrudnia odbycie satysfakcjonującego stosunku.

Baw się ubiorem

O to chodzi, by przygotowując bieliznę i sukienkę na ten wyjątkowy wieczór, wprawić się w erotyczny nastrój. Kobiety nie pobudzają się tak łatwo, a poszukiwanie odpowiedniego stroju i makijażu pomaga nabrać pewności siebie oraz poczuć się boginią seksu. Nie odbieraj sobie tej przyjemności i zawsze baw się ubiorem przed randką, pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Mężczyźni to wzrokowcy, więc on z pewnością doceni twoje starania i tylko mocniej nakręci się na seks z tobą.

Powiedz mu, co lubisz

Świeżość i spontaniczność są w łóżku bardzo pożądane, ale mężczyzna na początku nie wie nic o twoim ciele i preferencjach seksualnych. Warto więc zaznajomić go z podstawowymi informacjami, np. z tym, że uwielbiasz, gdy pieści się twoje piersi i namiętnie całuje twoje usta. Faceci takie informacje zawsze przyjmują z radością, gdyż ułatwiają im życie.

Zrób mu striptiz

Mężczyźni marzą o pewnej siebie kochance, która nie wstydzi się swojego ciała i jest w stanie przygotować dla nich zmysłowy pokaz striptizu. Stań przed nim w sukience i zacznij stopniowo opuszczać ramiączka, po czym rozepnij sukienkę i zrzuć ją. Gdy zostaniesz w samej bieliźnie, zrzuć jedno ramiączko, odwróć się do niego tyłem, rozepnij stanik, przetrzymaj go przedramieniem, po czym zrzuć. Odwróć się do niego tyłem, ściągnij majtki poniżej pośladków, po czym obróć się przodem i ściągnij je całkowicie.  Taki gorący pokaz z pewnością go rozpali.