Psychologia

Najgorsze teksty, jakie facet może powiedzieć kobiecie

Najgorsze teksty, jakie facet może powiedzieć kobiecie

Mężczyźni czasem po prostu nie umieją się zachować w sposób kulturalny. Nawet negatywne przesłanie można tak ubrać w słowa, aby nikogo nie urazić. Przedstawiamy najgorsze teksty, jakie facet może powiedzieć kobiecie.

Jesteś ładna, ale nie grzeszysz inteligencją

Krótko mówiąc, umawiam się z tobą tylko dla jednego, dla ostrego seksu bez zobowiązań, bowiem do niczego więcej się nie nadajesz. Do związku szukam pięknej i mądrej kobiety.

Z ciebie jest babochłop

Mężczyźni często odnoszą się w ten sposób do krótkiej fryzury, niepomalowanych paznokci, braku makijażu i specyficznego stylu związanego z wyborem ubrań.

Masz niezgrabną pupę

Mogłabyś wyglądać jak Kim Kardashian i wreszcie coś ze sobą zrobić, aby mieć większe i bardziej krągłe pośladki. To wyraz braku męskiej akceptacji, będący jednocześnie podszyty sporą porcją złośliwości.

Dbasz o siebie? Jakoś nie wyglądasz za dobrze

To niby troskliwe pytanie, pod którym ukryta jest złośliwość i prawdziwe zamiary faceta. On chce dać ci do zrozumienia, że wyglądasz naprawdę kiepsko i pora wziąć się za siebie.

Makijaż ci się rozmazał, nałożyłaś wszystkiego za dużo

To kolejna męska mądrość. Panowie umieją skrupulatnie wytykać każdą niedoskonałość makijażu, w tym szminkę, która rozmazała się podczas namiętnych pocałunków. To z pewnością nie jest miłe i psuje całą atmosferę.

Myślałaś kiedyś nad operacją nosa

To sugestia, że twój nos wygląda jak kartofel i pora przywrócić mu właściwe proporcje. Właściwe, czyli takie, jakie preferuje twój mężczyzna.

Jesteś za pulchna

Krótko mówiąc, za dużo pochłaniasz niezdrowych dań i przez to nie wyglądasz seksownie w jego oczach. Stałaś się dla niego aseksualna i on chce, abyś schudła.

W łóżku jesteś kiepska

To kolejny cios poniżej pasa. O ile dywagacje nt. makijażu są po prostu niemiłe, to wytykanie komuś słabych umiejętności w łóżku jest po prostu chamskie.

Zanim coś powiesz, zastanów się dwa razy

Krótko mówiąc, mówisz bzdury i on ma tego dość. On lekceważy twoje opinie, uważa je za mało ważne i wiarygodne. Jego zdaniem nigdy nie masz racji, bo jesteś na to zwyczajnie za głupia.

Zobacz, jaka piękność stoi przed nami

Zachwycanie się urodą innych kobiet w obecności stałej partnerki jest po prostu słabe i bardzo prymitywne. Co ciekawe, gdybyś zaczęła się rozpływać nad mijanymi przystojniakami, on byłby śmiertelnie obrażony.

Jesteś puszczalska

To kolejna obelga, która gdy padnie z ust mężczyzny, boli naprawdę mocno. Panowie często pozwalają sobie na zbyt wiele w ocenie kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *