Szukaj faceta, który pasuje do ciebie, nie dopasowuj się do niego

Najczęściej popełnianym przez kobiety błędem jest zapominanie o własnych potrzebach. Panie bardzo często dopasowują się do faceta, zamiast poszukać kogoś, kto zwyczajnie lepiej do nich pasuje. Pamiętaj, szukaj faceta, który pasuje do ciebie, nie dopasowuj się do niego, bo będziesz nieszczęśliwa.

Nie jest zbyt przystojny, ale się stara

Kobiety często popełniają ten błąd. Wiążą się z facetem, który za nimi lata, bardzo się stara, jest miły, ale nie wzbudza w nich żadnych silniejszych emocji. Pociąg fizyczny jest minimalny albo żaden. Kobieto, masz prawo poczuć ogień i prawdziwe trzęsienie ziemi przy facecie. Nie zadowalaj się letnią, byle jaką relacją. Najwspanialszy charakter nie wystarczy, gdy na myśl o seksie z nim, dostajesz skrętu jelit jak przed najgorszym egzaminem.

Lekceważy twoje problemy, ale jest obok

Jeśli mówisz  mu, że ktoś cię napadł, a on ma to gdzieś i cię olewa lub zbywa jednym zdaniem, to znak, że nie jest to facet dla ciebie. Ty, jako kobieta, potrzebujesz silnego mężczyzny, który będzie potrafił cię obronić i wesprzeć, a nie kolesia, który ma cię gdzieś. Przy takim wciąż będziesz miała takie same problemy jak singielka. Gdy przyjdzie co do czego, sama będziesz musiała wracać do domu i sobie poradzić z ewentualnymi problemami.

Stosunek do seksu

Jeśli on jest typowym eksperymentatorem, który uwielbia ostry seks bez trzymanki, a ty wolisz stosunek pełny czułości, to się nie dogadacie. Nie zmuszaj się na siłę do analu, BDSM itp., aby go uszczęśliwić. Żaden facet nie jest wart przełamywania własnych granic. Koniec końców i tak zaczniesz pałać do niego niechęcią za to, co z tobą robi w łóżku, a czego ty w gruncie rzeczy nie akceptujesz.

Stosunek do religii

Jeśli jesteś osobą wierzącą, która nie jest nawiedzona na punkcie religii, ale jednak nie po drodze ci z ateizmem, to nie dogadasz się z zagorzałym ateistą, który cały czas naigrywa się z wierzących. Lepiej, abyś poszukała kogoś o równie umiarkowanych poglądach.

Problemy z uczciwością, tendencja do kombinatorstwa

On teraz oszukuje państwo i znajomych, ale jaką masz gwarancję, że nie oszuka też ciebie? Naszym zdaniem powinnaś mieć się na baczności, bo ktoś, kto mija się z prawdą, nie jest zaradny i sprytny, lecz jest śliskim typem, który może zrobić też ciebie na szaro.

Brak komplementów

Mężczyzna w ogóle nie mówi ci komplementów? Cóż, nie tłumacz jego braku wylewności taką naturą i charakterem. Facet, który cię nie adoruje, nie jest dla ciebie. Potrzebujesz kogoś, przy kim będziesz czuła się piękna i mądra każdego dnia. Mężczyzna, który nie docenia twojej wartości, jest do odstrzału.

Niepamiętanie o twoich świętach

On nie pamięta o Dniu Kobiet, twoich urodzinach i innych ważnych uroczystościach. Niejednokrotnie będziesz przez niego płakała. Twoje święta, które powinny być pełne radości, staną się dniami smutku i zadumy, a przecież nie o to chodzi.

Stosunek do dzieci

Jeśli on chce dzieci, a ty nie wyobrażasz sobie bycia matką, zupełnie nie czujesz instynktu macierzyńskiego, to nie jest wam ze sobą po drodze. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Nie każdy facet chce mieć dzieci. Istnieją też tacy, którzy tego nie planują, bo chcą się skupić na swojej karierze.

Stosunek do kobiet

Zwróć uwagę na to, jaki stosunek do kobiet ma twój wybranek. Jeśli traktuje je jako głupsze od siebie, rzuca seksistowskie teksty, że kobiety nie potrafią prowadzić samochodu, słabiej radzą sobie z bieganiem na czas etc., to nie jest to kandydat dla ciebie. On będzie cię terroryzował, ewentualnie  zrobi z ciebie kuchtę domową do usługiwania swojemu panu i władcy.

Stosunek do pracy

Jeśli praca jest dla niego całym światem, to ty będziesz dla niego tylko dodatkiem. Nie odpowiada ci ta rola, prawda? Dlatego nie miej skrupułów i dalej szukaj tego jedynego, bo przy tym facecie czeka cię samotność w związku.

Krytyczne podejście do twojego wyglądu

Jemu nic się w tobie nie podoba. Ciągle by coś zmieniał i modyfikował wedle swojego uznania. Brak akceptacji ze strony partnera może doprowadzić do spadku samooceny, a nawet depresji. Dbaj o siebie i usuwaj takich toksycznych mężczyzn zawczasu.

Facet z nałogami

On pali papierosy, a ty nie znosisz smrodu dymu. Będziesz się męczyć w tej relacji, bo w waszym domu będzie śmierdziało, on również nie będzie pachniał zbyt zachęcająco.  Poza tym nałogi pochłoną znaczną część jego budżetu i będzie co chwilę wychodził na dymka podczas wszelkich wspólnych wyjść.