Psychologia

Sprawdzone triki każdej kusicielki. Jak uwieść mężczyznę?

Sprawdzone triki każdej kusicielki

Zastanawiasz się, jak uwieść mężczyznę, który właśnie wpadł ci w oko? Pomogą w tym proste gesty, które hipnotyzują facetów. Przedstawiamy sprawdzone triki każdej kusicielki.

Oblizywanie się podczas jedzenia

Gdy podczas konsumpcji czegoś słodkiego lub frytek oblizujesz palce, pobudzasz męską wyobraźnię. Panowie bardzo często myślą o tym, co innego mogłabyś zmysłowo polizać swoimi uroczymi ustami. Poza tym mężczyźni uwielbiają kobiety, które potrafią cieszyć się życiem.

Żywa gestykulacja

Mężczyźni mają słabość do kobiet, które sporo gestykulują podczas rozmowy. Dzięki ich gestom wiedzą, że one  żywo angażują się w konwersację i nie są nią w żaden sposób znudzone. Poza tym kobieta, która dużo gestykuluje, jawi się jako temperamentna kochanka.

Czarowanie wzrokiem

Gdy patrzysz się na niego wymownie i prowokujesz go do tego, aby do ciebie podszedł i zagadał. Albo wpatrujesz się w niego intensywnie i pożądliwie, dzięki czemu on wie, że tej nocy masz ochotę na erotyczne igraszki.

Zabawa włosami

To stary i sprawdzony sposób, które świetnie działa na płeć przeciwną. Wystarczy odgarnąć włosy, nawinąć je na palec lub zarzucić za uszy. Mężczyźni uwielbiają ten widok i uważają go za szalenie podniecający.

Częste dotykanie swojej dłoni

W ten sposób pokazujesz, że kochasz swoje ciało, jesteś pewna siebie, zmysłowa i lubisz dotyk. Krótko mówiąc, jawisz się jako idealny materiał na kochankę, a dla mężczyzn seks jest ważny.

Tajemnicza, czekająca na ruch wybranka

Im więcej w tobie tajemniczości i sekretów, tym bardziej działasz na wyobraźnię wybranka.  Nie wykazuj inicjatywy, teraz pałeczka jest po jego stronie.  Niech on coś zrobi.

Zadbane paznokcie w kolorze czerwonym

Panowie mają dużą słabość do zadbanych paznokci, a te przykuwają wzrok i kojarzą się z namiętnością, gdy są pomalowane na czerwono. Pamiętaj, że to kolor prawdziwej kusicielki i musisz mieć go zawsze w zapasach.

Uśmiech na twarzy

Faceci mają słabość do uśmiechniętych kobiet. Pogoda ducha działa na nich jak magnes. Dlatego uśmiechaj się za każdym razem, gdy na horyzoncie zobaczysz jakiegoś przystojniaka. Istnieje wówczas duża szansa na nawiązanie kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *