Melkior-Professional-Classic-Lipstick

Wiosna stanowi doskonałą okazję do eksperymentowania z makijażem i mocniejszego podkreślania ust.  Fuksje, czerwienie, korale, róże – to właśnie te odcienie są modne w tym sezonie. Aby ułatwić ci wybór odpowiedniej pomadki, przeprowadziłyśmy testy redakcyjne. Nadeszła pora, aby opublikować ich szczegółowe wyniki. Poznajcie klasyczne pomadki Melkior Professional, które urzekły nasze redaktorki swoją jakością!

Melkior Professional Classic Lipstick

Trwała, nawilżająca, doskonale napigmentowana, o pięknym różanym zapachu –  brzmi jak opis idealnej pomadki. Wszystkie te  zalety łączą w sobie szminki Melkior Professional Classic, które występują w soczystych kolorach idealnych na wiosnę.

Wykończenie

Melkior Professional Classic Lipstick z pewnością przypadną do gustu miłośniczkom satyny. To idealne wykończenie dla osób, które chciałyby mieć pod ręką trwałą pomadkę niewysuszającą ust.  Dzięki subtelnemu połyskowi wargi sprawiają wrażenie pełniejszych i wygładzonych.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick-Carnival-Red (7)

Trwałość

Marzysz o szmince, która będzie wyglądała nienagannie po 8 godzinach spędzonych w pracy? W ciągu dnia nie masz czasu na poprawianie makijażu? Z pewnością docenisz trwałość pomadek Melkior Professional, które utrzymują się na wargach nawet 10h! Częściej malowałabyś usta do pracy, gdybyś znalazła szminkę, która nie ponosiłaby żadnego uszczerbku podczas jedzenia drugiego śniadania i picia herbaty?  Nasze redaktorki sprawdziły, jak pomadki Melkior Professional radzą sobie w starciu z posiłkami. Wyniki eksperymentu wypadły pomyślnie. Po drugim śniadaniu usta nadal wyglądały  tak, jakby przed chwilą zostały pomalowane.

„Testowanie klasycznych szminek Melkior Professional zbiegło się w czasie z urodzinami mojego kolegi, które były organizowane w środku tygodnia. W związku z tym, iż po pracy nie miałam zbyt wiele czasu na przygotowania, to zdecydowałam się na prosty, aczkolwiek efektowny makijaż. Koloryt cery wyrównałam podkładem mineralnym, następnie oprószyłam twarz pudrem transparentnym, wytuszowałam rzęsy i podkreśliłam usta pomadką „Cardinal Red”. Szminka wyglądała nienagannie przez cały wieczór. Przeszła pomyślnie trudny test, jakim niewątpliwie jest jedzenie. Podczas posiłku delikatnie się starła, ale wciąż prezentowała się wyśmienicie” – recenzuje Magda, którą ma ogromną słabość do czerwonych szminek.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick-Carnival-Red (9)

Pigmentacja

Szminki Melkior Professional charakteryzują się świetną pigmentacją i tym samym pozwalają cieszyć się głębią koloru.  Żyjesz w ciągłym niedoczasie? Doskonale napigmentowane szminki pozwalają stworzyć efektowny makijaż w kilka minut! Wystarczy ujednolicić koloryt cery za pomocą podkładu, utrwalić fluid sypkim pudrem, wytuszować rzęsy ulubioną maskarą i pomalować usta jedną z pomadek Melkior Professional z linii klasycznej.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick-Cardinal-Red (2)

Tekst sponsorowany