Melkior-Professional-Classic-Lipstick

Nawilżenie

Przyzwyczaiłaś się, że za trwałość szminki płaci się wysuszeniem warg? To nieprawda, że te dwie właściwości pomadek muszą być ze sobą powiązane! Firma Melkior Professional udowodniła, że można połączyć walory estetyczne, funkcjonalne i pielęgnacyjne w jednej szmince.  Pomadki tej marki nie  wysuszają ust, wręcz przeciwnie, pozostawiają je nawilżone, gładkie i miękkie.

„Trwałość rzadko idzie w parze z nawilżeniem ust, na szczęście nie zawsze tak musi być, dowiodła tego firma Melkior Professional, która opracowała świetne pomadki. Szminki tej marki utrzymują się na wargach od 8 do 10 h. Ich noszenie jest niezwykle komfortowe, ponieważ pomadki nie wysuszają ust, wręcz przeciwnie,  dostarczają im składników odżywczych” – rekomenduje Kasia zafascynowana makijażem w stylu pin-up girl.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick-Carnival-Red (5)

Konsystencja

Formuła szminek sprawia, że ich aplikacja jest czystą przyjemnością, pomadki gładko suną po ustach, równomiernie pokrywając je warstwą koloru. Pomimo świetnej pigmentacji praktycznie nie wyczuwa się ich na wargach.

Zapach

Naszą redakcję oczarowała różana woń klasycznych pomadek Melkior Professional, która zachęca do podkreślenia ust  przed każdym wyjściem  z domu.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick-Carnival-Red (8)

Opakowanie

Melkior Professional stawia na klasykę, połączenie bieli z czernią jest niezwykle efektowne, a zarazem podkreśla profesjonalny charakter kosmetyków.  Pomadki umieszczono w eleganckich kartonikach, na których znajdują się wszystkie niezbędne informacje nt. szminek, które trafiają w nasze ręce.  Właściwe opakowanie pomadek nie tylko cieszy oko, ale przede wszystkim jest funkcjonalne. Solidne wykonanie daje nam gwarancję, że szminka nie otworzy się przypadkowo w torebce.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick (2)

Cena

39,99 zł.

Kolory

Nasze redaktorki miały przyjemność zapoznać się z właściwościami następujących odcieni pomadek:

  • Cardinal Red – czerwień biskupia, w której można dostrzec malinowe tony. To jeden z tych odcieni, który optycznie wybiela zęby.  Doskonale komponuje się z chłodnym typem urody,  wspaniale ożywia bladą cerę i nadaje twarzy wyrazu.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick (12210) (1)

Melkior-Professional-Classic-Lipstick-Cardinal-Red

  • Fire – to ognista czerwień, w której dobrze będą wyglądały zarówno ciepłe, jak i chłodne typy urody. Kwintesencja klasyki i kobiecości.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick (12204)_2

  • Le Rouge – to piękna ciepła czerwień z wyraźnymi pomarańczowymi tonami, która wspaniale współgra z ciepłą karnacją. Świetnie wydobywa też urodę chłodniejszych typów urody na zasadzie kontrastu.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick (12209) (2)

  • Lovely Pink – róż, który stanowi idealne dopełnienie mocniejszego makijażu oczu.  Idealny na co dzień, sprawdzi się zarówno w pracy, jak i na romantycznej kolacji we dwoje.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick (12206) (2)

  • Delicate Rose –  piękny koral z czerwonymi tonami, który idealnie wpisuje się w wiosenny krajobraz.

Melkior-Professional-Classic-Lipstick (12206) koral

Pełną listę odcieni znajdziesz na stronie internetowej Melkior Professional.

Tekst sponsorowany