Najnowsze Rodzina W związku

Rzeczy, których nie warto zmieniać dla faceta

związek

W relacjach damsko-męskich często staramy się przypodobać drugiej osobie. Niekiedy tak bardzo nam zależy, że jesteśmy w stanie się zmienić. Ale czy rzeczywiście o to chodzi w związku? To,kim jesteśmy, czyni nas wyjątkowymi, dlatego kobieta nie powinna być w pełni akceptowana przez drugą osobę. W tym celu stworzyłyśmy listę rzeczy, których nie warto zmieniać dla faceta.

Kontakt z rodziną

Rodzina jest dla wielu osób jednym z najważniejszych wartości w życiu. Być może dla ciebie również. Kontakt z bliskimi jest ważny i żadna inna relacja, nie powinna tego zmieniać. Jeśli mamy w zwyczaju często spotykać się z naszą rodziną, nawet związek nie powinien być ku temu przeszkodą. Nasz partner powinien zrozumieć, że w naszym życiu liczy się także rodzina. Warto więc takie relacje pielęgnować. Nikt nie zastąpi nam rodziców czy rodzeństwa, więc dobrze się zastanówmy, kiedy nasz wybranek odciąga nas od tego, co kochamy. To samo dotyczy znajomych. Dla faceta nie warto rezygnować ze spotkań ze znajomymi czy wspólnych wyjazdów z przyjaciółmi. Przecież przyjaciele także są ważnymi dla nas osobami. Gdy facet zabrania spotkania z przyjaciółkami, być może jest zaborczy, co niezbyt dobrze wróży waszej przyszłości. Każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo do utrzymywania relacji z innymi, a przecież szkoda zrywać więzi, łączące niekiedy przez długie lata.

Rezygnacja z pasji

Dla drugiej osoby rezygnujesz z ukochanej pasji? To błąd! Nie popełniaj go, ponieważ masz prawo do robienia rzeczy, które kochasz. Jeśli komuś tonie odpowiada, widocznie nie jest ciebie wart. Facet szanujący swoją kobietę zawsze będzie ją wspierał i rozumiał. Nie może zabronić ci codziennego biegania, malowania czy innego, nawet szalonego hobby. Zdrowa relacja partnerska nie ma nic wspólnego z ograniczeniami. Pasje sprawiają przyjemność, dodają energii i rozwijają. Nie rezygnujmy z tych przyjemności, tylko dla tego, by nasz związek był lepszy czy się rozwijał. Nie tędy droga do udanej relacji. W związku musimy być też nieco egoistyczni, pamiętając o własnym rozwoju i pielęgnowaniu swoich zainteresowań. Inaczej doprowadzimy do toksycznej relacji, z której nic dobrego nie wyniknie.

Odchudzanie

Pewnie niejedna z was słyszała opowieści, o odchudzaniu się dla faceta, za pierścionek zaręczynowy czy inne deklaracje uczuć. Grożenie drugiej osobie rozstaniem czy zdradą z powodu kilogramów jest wręcz skandaliczne. Partner nie może suszyć nam głowę o odchudzanie. Wygląd fizyczny jest bardzo ważny w związku, ale ciągłe komentarze na temat zbyt dużej wagi czy nie takiej figury bywają dołujące i w dobrej relacji nie powinny mieć miejsca. Skoro facet chce byś schudła, zastanów się, dlaczego się z tobą związał. Jeśli darzy cię prawdziwym uczuciem, żadne kilogramy nie będą mu w tym przeszkadzać. To chyba jasne i logiczne wyjaśnienie.

Zmiana poglądów

facetaKażdy człowiek ma swoje zdanie i poglądy, które mogą dotyczyć różnych aspektów życia, społeczeństwa czy polityki. Zmiana poglądów tylko ze względu relacji z facetem nie powinna mieć miejsca. Partner który kocha, powinien także szanować i akceptować nasze, nawet odmienne od swojego zdanie. Nie może wymagać, że je zmienimy. Nikt nie może narzucać nam swoich myśli i racji, więc nie zapominajmy o tym także w związku.

Katarzyna Antos

Komentarze (5)

Emilly27k

3 lata temu

Jeśli miałoby to ulepszyć związek to można zmienić, ale nie dużo. Zmienimy coś czy to zauważy- nie wiadomo. Powinna być ogólna akceptacja. Zasugerować można zmiany, ale nie na siłę.

Mindi

3 lata temu

Nie zmieniłabym nic z tych rzeczy dla faceta, nie byłby tego wart. Choć nie da sie tego ukryć, że wspólne życie dużo zmienia zarówno w życiu kobiety i mężczyzny, zwłaszcza gdy pojawiają się dzieci. Jest mniej czasu na spotkania ze znajomymi czy na pasje. Ale jeśli mamy złe nawyki to warto to zmienić, zwłaszcza dla ukochanej osoby 🙂

Emilly27k

3 lata temu

Łatwo jest wymagać, ale trudniej jest coś zmienić. Jeśli mężczyzna dostrzega nas zmianę to dobrze, a jak nie to nie jest jej wart.

pati25

3 lata temu

Są rzeczy,których nie warto zmieniać dla mężczyzny..W artykule jest podana pasja.jeżeli ta nasza pasja sprawia nam wiele przyjemności,zadowolenia to nie rezygnujmy z niej.

Emilly27k

3 lata temu

Trzeba być sobą i nie zawsze wszystko zmieniać. Nie zawsze mężczyźni doceniają w nas zmiany.

Zostaw komentarz