Najpopularniejszymi gadżetami dla kobiet są wibratory, w ostatnich jednak latach pojawiają się na rynku nowe produkty tego rodzaju, mające stymulować erogenne miejsca kobiety. Naprawdę jest w czym wybrać…

Wibrator

Wibrator to najbardziej znany gadżet bezpośrednio kojarzący się z kobiecym seksualizmem. Wymyślony na przełomie wieku, po to by leczył histerię – zespół objawów opisanych przez Freuda, charakterystyczny dla mieszczek ery wiktoriańskiej. Spazmatyczne uwolnienie hormonów podczas orgazmu miało działanie uspokajające i lecznicze.

Najważniejszą częścią wyróżniającą wibrator, zgodnie z nazwą jest wibrujący silnik (czasem więcej niż jeden!) Nowoczesne wibratory mają rozmaite bajeczne kształty – od realistycznych, naśladujących penisa, po szalone, fantazyjne formy, które zaprojektowane są by jak najlepiej działać na wrażliwe strefy użytkowniczki. Dobry wibrator wykonany będzie z silikonu, można wybrać twardy nieco mniej przyjazny w użytkowaniu lub taki o konsystencji bardzo zbliżonej do męskiego członka – którego użytkowanie zapewni kobiecie pełen komfort i bezpieczeństwo.
Wibrator działa na baterie lub na specjalną ładowarkę.

Stymulator

Stymulator jest nowoczesnym rodzajem wibratora, który charakteryzuje się przede wszystkim niefallicznym kształtem, a na pierwszy rzut oka w ogóle nie kojarzy się z seksem. Służy do stymulacji narządów płciowych zewnętrznych lub ewentualnie do płytkiej stymulacji, ale też świetnie nadaje się do stymulacji i masażu całego ciała. Może być świetnym elementem wspólnej zabawy, podczas której obydwoje partnerów pieści się nawzajem z użyciem gadżetu.

Kobiety kochają stymulatory za ich niewiarygodne kształty oraz za to, jak sprawiając “niewinne” wrażenie rozwijają kreatywność obojga partnerów. Możesz je mieć w sypialni na szafce nocnej i nie krępować się wścibskimi oczami przypadkowych gości.Podobnie jak wibratory stymulatory są na baterie lub na ładowarki.

fot. stymulatory niefalliczne, funfactory.pl