L`Oreal Rouge Signature

W powietrzu czuć już wiosnę, choć od tej kalendarzowej dzieli nas jeszcze miesiąc. Słońce i wysokie temperatury sprawiają, że przyroda budzi się do życia. Kobiety wraz z nastaniem wiosny często robią porządki w garderobie i kosmetyczce. Specjalnie dla was rozpoczęłyśmy akcję pt. Redakcja testuje pomadki idealne na wiosnę. Dzisiaj przyjrzymy się szminkom w płynie L`Oreal Rouge Signature. Czy warto po nie sięgnąć?

Kolory

Do wyboru mamy istne bogactwo odcieni: wrzos, delikatny róż, krwistą czerwień, ciepłą czerwień, malinową czerwień, fuksję i wiele przepięknych nudziaków. Wśród bogatej oferty odcieni pomadek w płynie L`Oreal Rouge Signature każda z nas znajdzie coś dla siebie. Nasze redaktorki miały okazję zapoznać się z trzema szminkami: pudrowy róż, krwista czerwień oraz   fuksja.

L`Oreal Rouge Signature

Wykończenie

Wszystkie pomadki tuż po aplikacji są mokre, dając efekt lustrzanego blasku. Jednak gdy odczekamy 10-15 minut, zamieniają się  w klasyczny mat. Nie wysusza on ust, nie ściąga też nieprzyjemnie skóry warg. Jest bardzo komfortowy w noszeniu ze względu na swoją lekkość.

L`Oreal Rouge Signature

Pigmentacja

Pomadki L`Oreal Rouge Signature z reguły wymagają nałożenia kilku warstw w celu uzyskania pełnego krycia. Jedynie krwista czerwień (nr 113 I`Don`t) dość dobrze kryje przy jednej-dwóch warstwach.  Efekt końcowy można budować, to dobra wiadomość dla kobiet, które próbują przekonać się do wybranych odcieni, a nie wiedzą, jak w nich będą wyglądać. Na początek mogą zapewnić sobie półtransparentny efekt.

L`Oreal Rouge Signature

Trwałość

Pomadki w płynie L`Oreal Rouge Signature charakteryzują się świetną trwałością. Szminki nie odbijają się na szklankach. Podczas posiłku, który nie jest tłusty, ścierają się równomiernie i dość nieznacznie. Na ustach są w stanie przetrwać 8-9 godzin. To świetna wiadomość dla kobiet, które nie mogą sobie pozwolić na poprawki w ciągu dnia, a zawsze pragną wyglądać perfekcyjnie.

Konsystencja

Szminki w płynie L`Oreal Rouge Signature mają dość lekką, wodnistą konsystencję. Formuła nie obciąża ust, ale musimy się liczyć z koniecznością nałożenia kilku warstw w celu uzyskania pełnego krycia.

Aplikator

Jest dość nietypowy, ma kształt łezki lekko wygiętej ku górze. Początkowo taka forma aplikatora może sprawiać wrażenie udziwnionej, ale pozwala na precyzyjne obrysowanie konturu ust, w tym górnej wargi i łuku Kupidyna.

Cena

Pomadki L`Oreal Rouge Signature można nabyć w regularnej cenie rzędu 66 zł.