Lakiery do paznokci Neess

Szukasz dobrego lakieru do paznokci, który kryje przy pierwszej warstwie, szybko schnie i jest trwały? Mogłoby się wydawać, że te cechy łączą w sobie wyłącznie hybrydy. Tymczasem zwykłe lakiery do paznokci Neess wyróżniają się fenomenalną jakością, która oczarowała nasze redaktorki.

Lakiery do paznokci Neess

Kolory

Do wyboru mamy wiele różnych odcieni. Znajdziemy tutaj zarówno wyrazistą zieleń, jak i nudziaki czy czerwień.   Neony, klasykę i dość oryginalne odcienie takie jak Kwiat lotosu, który prezentuje się naprawdę świetnie w zestawieniu z sukienką w malinowym odcieniu.  Bardzo długo szukałam takiego koloru lakieru do paznokci, ostatni raz miałam z nim do czynienia podczas studiów. Później przestano go produkować. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy z lakierów do paznokci Neess ma własną nazwę zamiast samego numerka. Są one bardzo zabawne i zapadające w pamięć, vide Czekolada marmolada.

Lakiery do paznokci Neess

Krycie

Wszystkie lakiery do paznokci Neess kryją już przy pierwszej warstwie. Warto jednak dodać drugą cienką dla zwiększenia trwałości manicure. To niewątpliwie emalia, która czyni malowanie paznokci szybką i przyjemną czynnością.

Lakiery do paznokci Neess

Wykończenie

Lakiery do paznokci Neess mają kremowe wykończenie, które wspaniale lśni przez kilka dni po aplikacji. Później nieco traci na blasku, ale manicure wciąż prezentuje się niezwykle estetycznie.

Lakiery do paznokci Neess

Schnięcie

Jeśli szukasz lakieru do paznokci, który dość szybko stanie się twardy, aby móc powrócić do swoich obowiązków, to te z Neess spełnią twoje oczekiwania w 100%. Te emalie zastygają w kilka minut. Po 10 minutach nie grożą nam już żadne odgniotki.

 

Lakiery do paznokci Neess

Trwałość

Na naszych paznokciach lakiery do paznokci Neess utrzymują się do 5-7 dni, co jest znakomitym rezultatem, biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia ze zwykłymi emaliami.

Lakiery do paznokci Neess

Cena i dostępność

Jedna 5-mililitrowa buteleczka lakieru do paznokci kosztuje 6 zł i jest dostępna na stronie internetowej producenta.

Lakiery do paznokci Neess

Lakiery do paznokci Neess