Psychologia

Czym facet zniechęca do siebie kobietę podczas randki?

Czym facet zniechęca do siebie kobietę podczas randki

Zastanawiasz się, co sprawia, że kobieta nie chce się z tobą umówić na kolejną randkę? Co poszło nie tak? Dlaczego one wszystkie tak szybko odpuszczają sobie znajomość z tobą i zdawkowo odpisują na twoje wiadomości? Podpowiadamy, czym faceta zniechęca do siebie kobietę podczas randki.

Opowieściami, jakim jest świetnym kombinatorem

Sorry, ale skoro tak świetnie kombinujesz, oszukujesz pracodawcę, państwo, matkę, wykładowców, każdego, kogo się da, to mnie też możesz oszukać. Kobiety nie znoszą kombinatorów, gdyż dostrzegają w nich spore niebezpieczeństwo. Poza tym osoby, które kombinują, mogą w końcu wpędzić siebie i swoich bliskich w prawdziwe tarapaty. Skoro on ma problem ze szczerością, to może nic, co mówi nie jest prawdą?

Przechwałkami nt. picia i nieprzestrzegania prawa

Zaiste, kobiety nie marzą o nikim innym jak o pijaku, który pod wpływem prowadzi samochód. Na pewno komuś takiemu powierzą swoje życie i życie przyszłych ewentualnych dzieci. Jazda z pijanym kierowcą to szczyt naszych marzeń.  Znajomość z takim delikwentem jest śmiertelnie niebezpieczna.

Opowieściami o eks

Naprawdę nie interesuje nas, że seks z eks był mechaniczny, a ona była zazdrosna i zwymiotowała na imprezie. Raczenie nas takimi opowieściami mocno zniechęca. Czy chcemy zostać kolejną bohaterką twoich opowieści? Nie. Nie życzymy sobie, aby ktokolwiek wiedział, jak wyglądało nasze życie erotyczne z tobą.  Czasem lepiej po prostu zamilknąć.

Wyskakiwaniem z rozmowami nt. seksu

Od razu zyskasz łatkę zboczeńca, który chce tylko wykorzystać kobietę i traktuje ją jako kolejne trofeum do kolekcji. Poważnych związków nie buduje się, zaczynając od rozmów na temat seksu. Na nie przyjdzie jeszcze czas.

Dawkowaniem informacji o sobie

Jeśli facet udziela mocno okrojonych informacji o sobie, to nam nie ufa i coś ukrywa. Wówczas zapala się czerwona lampka w głowie. O wiele bardziej wolimy mężczyznę, który opowie nam coś o sobie, a nie tylko o swojej karierze zawodowej.

Sztywnością

Facet, który ciągle nawija o tym, jak wielką karierę zawodową planuje, zwyczajnie jest nudny i sztywny jak kij od miotły. To nie jest dobry materiał na faceta, bo będziemy się przy nim ciągle nudzić.

Seksistowskimi tekstami

Bo kobiety to nie potrafią parkować. Bo kobiety to świetnie gotują. Bo kobiety lepiej sprzątają. Na serio myślisz, że seksizmem zdobędziesz serce kobiety, normalnej kobiety?

Obmacywaniem

Nie znosimy, gdy mężczyzna zaczyna nas obmacywać na pierwszych spotkaniach. Nie znamy się dobrze, a on już najchętniej dostałby się do naszych majtek.

Opowieściami, jak nie dba o zdrowie

Spanie po 2 godziny na dobę też nie jest godne pochwały. Kobietom tacy faceci kojarzą się ze złą inwestycją, bo mogą szybko dorobić się zawału i problemów ze zdrowiem, a one zostaną same z małym dzieckiem.

Przykrym zapachem

Mężczyźni zdają się często nie czuć swojej naturalnej, nie do końca przyjemnej woni. Kobiety nie lubią, gdy facet nie dba o higienę, rzadko pierze swoje ciuchy i nie używa antyperspirantu.

Paleniem

Palacz śmierdzi papierosami, na dodatek truje nimi partnerkę. Chyba nie o to nam chodzi. Papierosy zniechęcają wiele kobiet do mężczyzny.

Opowieściami o zazdrosnej byłej

Skoro mówisz już na wstępie, że ona była tak zazdrosna, to może chcesz się zawczasu wybielić w jej oczach. Może eks wcale nie piekliła się, nie mając ku temu przesłanek? Może masz tendencję do skoków na bok.

Praca, która jest dla niego wszystkim

Skoro on siedzi od rana do nocy w pracy, to albo ma tam bardzo seksowną koleżankę, albo jest pracoholikiem i nie będzie miał dla mnie czasu. Taki facet nie nadaje się na partnera.

Niechęcią do zwierząt

Ktoś, kto nie lubi zwierząt, nie może też lubić ludzi. Nie jest dobrym człowiekiem i to pierwszy sygnał ostrzegawczy, ale dość mocno, że z tym facetem nie ma się po co umawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *