Spotykamy mężczyznę, z którym świetnie się dogadujemy. Nasz wybranek troszczy się o nas i dokłada wszelkich starań, aby dobrze wypaść w naszych oczach. Jak poznać, czy ma poważne zamiary?

Jeśli partner przedstawił nas swoim krewnym, nie mamy powodów do obaw. Niepokój powinno wzbudzić odwlekanie wspólnego obiadu. Jeśli nie znamy rodziny i znajomych wybranka, istnieje spore prawdopodobieństwo, że mężczyzna próbuje coś ukryć. Jego zachowanie może być uwarunkowane różnymi czynnikami.

Krótka przygoda

Zdarza się, iż mężczyzna nie przedstawia swojej partnerki krewnym, ponieważ łącząca ich relacja nie jest dla niego poważna. W związku z tym, iż nasz wybranek nie wie, w jakim kierunku rozwinie się znajomość, stara się unikać sytuacji, które musiałby w przyszłości odkręcać.

Kłamstwa partnera

Czasem odwlekanie obiadu zapoznawczego ma związek z nieuregulowanymi sprawami. Zdarza się, iż mężczyzna przedstawia się jako rozwodnik, podczas gdy w rzeczywistości ma żonę, z którą mieszka. Powinnyśmy przyjrzeć się uczciwości naszego partnera, jeśli ten znajduję dla nas czas o nietypowych porach lub unika spotkań w miejscach publicznych.

Wstyd

Zdarza się, iż mężczyzna nie przedstawia nas swoim krewnym, ponieważ wstydzi się nas. Choć może wydawać się to niewiarygodne, niektórzy ludzie wciąż zwracają uwagę na pochodzenie. Osoby bez wyższego wykształcenia, niebędące prawnikami i lekarzami muszą liczyć się z odrzuceniem.