bombki

To już ostatni dzwonek na zakup świątecznych prezentów. Każda z nas lubi być obdarowywana, ale również lubi obdarowywać inne osoby. We wczorajszym artykule przedstawiliśmy propozycje prezentów świątecznych dla panów, dzisiaj zaprezentujemy listę podarunków dla pań. Możemy obdarować nimi nasze mamy, siostry, koleżanki, kuzynki i inne panie, które są nam bliskie.

1. Urządzenia do stylizacji włosów: Jeśli masz w swojej rodzinie osobę, która jest miłośniczką pielęgnacji włosów i stylizacji to spraw jej urządzenie do stylizacji włosów. Do wyboru masz suszarki, prostownice, lokówki, obrotowe szczotki. Naszym zdaniem każda kobieta byłaby zadowolona z takiego prezentu.

2. Kubki i akcesoria kuchenne: idealne dla Pań, które są miłośniczkami kulinariów i świetnie odnajdują się w kuchni. Oprócz kubków sprezentować można maselniczki, ładne chlebaki, miseczki lub puszki do kawy i herbaty.

3. Zestawy kosmetyków: Najlepszym rozwiązaniem będą pachnące sole lub kulki do kąpieli. Naszym zdaniem dobrym pomysłem będą zestawy kosmetyków naturalnych, ekologicznych. Wtedy prezent będzie bardziej wyjątkowy i szczególny niż w momencie gdy zestaw kosmetyków zakupimy w zwykłej drogerii.

4. Preparaty zdrowotne: Mogą zostać idealnym prezentem dla osoby starszej np. babci lub cioci. Osoby starsze często nie potrzebują wymyślnych prezentów, bardzie przydatne będą dla nich praktyczne podarunki które będą mogły wykorzystać. Preparaty poprawiające pracę serca, układu krążenia, ciśnienie tętnicze, pamięć oraz koncentracje.

5. Stylowa i kobieca torebka:  Każda kobieta uwielbia torebki, dlatego też odpowiednio dobrana na pewno może stać się idealnym prezentem świątecznym. Powinna być nowoczesna i funkcjonalna, może być w stylu miejskim (tzw. shopper bag) lub typowo wieczorowa (klasyczna mała, np. czarna). Naszym zdaniem jest to zawsze idealnie trafiony i przydatny prezent dla każdej z kobiet.

6. Ubrania w świątecznym klimacie: Statystyki mówią, że ubrania należą do jednych z najczęstszych prezentów znajdywanych pod choinką. Może w tym roku zamiast zwykłych swetrów, szalików, czapek i bluz warto zainwestować w ubrania w świątecznym klimacie. Elementy garderoby (często w czerwonym kolorze) w których przemycono popularne wzory świąteczne doskonale podkreśla atmosferę Bożego Narodzenia.

7.Książki: Jeśli osoba, która chcemy obdarować lubi czytać, dobra lektura może okazać się najlepszym rozwiązaniem. A jeśli dodatkowo uwielbia gotować, to zdecydowanie ucieszyła by się z książki kucharskiej, których ostatnio wyszło całkiem sporo.

8.Perfumy: Mogą okazać się zarówno bardzo dobrym, jak i nietrafionym prezentem. Dlatego naszym zdaniem perfumy warto kupować tylko w sytuacji, gdy dobrze znamy gusta osoby którą obdarowujemy, lub wiemy jakich perfum używa na co dzień.