POWRÓT DO PRACY

Na urlop czekamy cały rok, kiedy wreszcie następuję, dwa tygodnie przemijają jak krótka chwila. Powroty bywają trudne, a odliczanie do następnych wolnych dni może trochę potrwać. Co zatem zrobić, aby te trudne chwile przetrwać?

TYLKO SPOKÓJ NAS URATUJE

Przede wszystkim nie panikujmy, kiedy otworzywszy skrzynkę mailową, zobaczymy setki nieprzeczytanych wiadomości. Może się okazać, że większość z nich jest już nieaktualna, gdyż sprawy zostały rozwiązane przez nasze wakacyjne zastępstwo, a część z nich to po prostu SPAM ???? Podejdźmy do spraw ze spokojem. Najlepiej, jeśli spiszemy priorytety, nie wszystkie kwestie muszą okazać się pilne. Ustalenie spraw najwyższej wagi i tych, które możemy odłożyć na później, uporządkuje nam prace i zapewni wewnętrzny spokój.

WODA ZDROWIA I ENERGII DODA

Woda stanowi aż ok. 82% naszego mózgu. To od niej zależy przewodzenie impulsów nerwowych, szybkość oraz jakość myślenia. Jeśli organizm nie dostanie stosownej porcji płynów, możemy zauważyć spadek koncentracji, rozdrażnienie, osłabienie oraz zwiększoną podatność na stres. A przecież nie chcemy stracić dobrego samopoczucia i równowagi, którą udało nam się wypracować podczas wakacji. Dlatego tak ważne jest odpowiednie nawodnienie.

POWRÓT DO PRACY

SPRAWDŹ: DAFI BUTEKA FILTRUJĄCA 35 zł/500 ml.

DOBRY WYGLĄD = DOBRE SAMOPOCZUCIE

Zadbajmy o to, aby świetnie wyglądać, bo wygląd zewnętrzny dodaje nam pewności siebie
i sprawia, że po prostu lepiej się czujemy. Zapewnimy to sięgając po ulubiony zestaw pielęgnacyjny.
Nawilżenie to podstawa, zatem stosujmy kosmetyki, które optymalnie nawilżają, te z kwasem hialuronowym lub znaną od pokoleń gliceryną sprawdzą się idealnie. Odpowiednio i ze starannością wykonany makijaż podkreśli naszą urodę, idealnie podkręcone rzęsy sprawią, że spojrzenie będzie wyraziste. Nie zapominajmy jednak o odpowiednio dobranym podkładzie, po wakacjach opalenizna na twarzy może spowodować, że dotychczas używany podkład będzie zbyt jasny – weźmy to pod uwagę.

Podkreślmy naszą opaleniznę, wykorzystując rozświetlające balsamy do ciała lub olejki
z drobinkami, które spowodują efekt zarówno „glow”, jak i wow. Nie zapominając o włosach dodajmy im energii, której z pewnością potrzebują po kąpielach słonecznych. Doskonale sprawdzą się do tego maski, koktajle i preparaty odżywcze.

POWRÓT DO PRACY

SPRAWDŹ: L’ORÉAL PARIS KREM HYALURON SPECIALIST NA DZIEŃ – 29,99 zł/50 ml; EAU THERMALE AVÈNE HYDRANCE AQUA-ŻEL – NAWILŻAJĄCY KREM-ŻEL – 85 zł/50 ml; LA PRAIRIE CELLULAR TIME REALESE MOISTURIZER • INTENSIVE – 817 zł/ 30 ml; FOREO SERUM SERUM SERUM – 249 zł/30 ml; L’ORÉAL PARIS BAMBI EYE – 64,99 zł; ARBONNE TUSZ DO RZĘS SPEAK VOLUME – 129 zł; MAYBELLINE SUPERSTAY 24H FULL COVERAGE FOUNDATION – 43,99 zł/30 ml; PAT&RUB BY KINGA RUSIN SUPERAKTYWNY KREM BB SPF 20 – 169 zł/50 ml; NUXE HUILE PRODIGIEUSE® OR OLEJEK ZE ZŁOTYMI DROBINKAMI – 172 zł/100 ml; BARWA ZIOŁOWA CZARNA RZEPA MASKA DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH – 10,49 zł/120 ml; DESSANGE ODŻYWKA DO WŁOSÓW BLOND – 29,99 zł/200 ml; GARNIER MACADAMIA HAIR FOOD MASKA DO WŁOSÓW 3W1 – 24,99 zł/ 390 ml.

NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ

Skoro nic nie „zawaliło się” w trakcie naszego urlopu, tym bardziej będziemy w stanie dopełnić nasze obowiązki na miejscu. Zostawanie po godzinach pierwszego dnia po urlopie może nas jedynie zniechęcić – zapomnimy o cudownie spędzonych chwilach wakacyjnych już pierwszego dnia. Dlatego po pracy poświęcajmy czas jedynie sobie – sięgając po ulubioną książkę, film, wychodząc na spacer. Po pracy w rubryce „sprawy najważniejsze” zapiszmy RELAKS!