nowości wydawnicze

Wiosna jak zwykle jest pełna nowości książkowych. Miłośnicy literatury obyczajowej mogą przebierać w nowych tytułach. Specjalnie z myślą o nich wybraliśmy nowości wydawnicze na wiosnę 2018, po które zdecydowanie warto sięgnąć?

Wszystkie pory uczuć. Wiosna – Magdalena Majcher

Książka pełna emocji, zarówno tych trudnych jak i przyjemnych, przepełnionych pozytywnymi wibracjami. Kolejna powieść z cyklu Wszystkie pory uczuć. Tym razem Wiosna, która przynosi wiele zmian w życiu głównej bohaterki – Eweliny. Magdalena Majcher porusza także ważny problem FAS, o którym rzadko mów się w mediach. Zdecydowanie warto sięgnąć po Wiosnę, by przekonać się, że może pojawić się w sercu każdego z nas.

Dziewczyna ze sklepu z kapeluszami – Dorota Gąsiorowska

Dorota Gąsiorowska jest znana z tajemniczych wątków, nawiązujących do historii. I tym razem podsuwa czytelnikom opowieść pełną tajemnic, które warto poznać. Jedna rodzina może przecież skrywać wiele informacji, których dotąd nie znaliśmy. A wszystko to w scenerii pięknego i zabytkowego Krakowa. Pora odwiedzić sklep z kapeluszami i poznać historię Kamelii.

Cała w fiołkach – Agnieszka Olejnik

Po zeszłorocznej powieści Agnieszki Olejnik pt. Ławeczka pod bzem, pora na kolejną, iście wiosenną historię. Tym razem poznajemy Agatę, która postanawia sięgnąć porady u wróżki. Cała w fiołkach to opowieść i miłości i szukaniu siebie. Czy Agacie uda się znaleźć wszystko, czego szuka? Przekonajcie się czytając nową książkę Olejnik.

Wieża z piasku – Agata Marzec

Nina prowadzi dość nudne życie, które jak widać wygrało z jej artystycznymi marzeniami i ambicjami. Pewnego dnia dostaje telefon z propozycją nie do odrzucenia. To może zupełnie odmienić jej życie. Czy Nina zaryzykuje i zacznie żyć inaczej niż dotychczas? Wieża z piasku odpowie na to pytanie.

Zaczaruj mnie – Karolina Frankowska

To opowieść o marzeniach, miłości i przyjaźni. Trójka przyjaciół, którzy zamieszkują razem w wielkim mieście zmaga się z problemami, walką o lepsze jutro i wieloma emocjami. Zaczaruj mnie to pełna energii opowieść o ludziach, którzy gonią za marzeniami. Na podstawie powieści powstał scenariusz nowego serialu TVP2 – Za marzenia. Warto sięgnąć po książkę, by poznać Bartka, Ankę i Zosię oraz ich szalone przygody.

Wyrok na miłość – Agata Kołakowska

nowości wydawniczeAgata Kołakowska kolejny raz proponuje swoim czytelnikom powieść pełną emocji i walki o marzenia. Poznajemy więc trójkę bohaterów z różnych światów – prawnika, dyrektora teatru oraz sprzedawczynię. Każdy z nich pragnie czegoś innego, a jednak los połączy ich drogi. Czy spełnią się ich marzenia? Kartki książki odkryją odpowiedzi na pytania, których nie brakuje u bohaterów powieści.

Katarzyna Antos