Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Agnieszki Olejnik pt. Ławeczka pod bzem!

ławeczka pod bzem

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Czwarta Strona ufundowało trzy egzemplarze powieści Agnieszki Olejnik pt. Ławeczka pod bzem. Już dziś weź udział w naszym konkursie i zdobądź jeden z nich.

Jak bardzo odmienia życie wysoka wygrana? Czy naprawdę trzeba zapomnieć o szczerej przyjaźni i uczuciach?

Gdy Iga i Agata wypełniają kupony lotto, obiecują sobie, że w razie wygranej podzielą się pieniędzmi. I stało się – szczęśliwe liczby przynoszą Idze 20 milionów. Utrzymanie tego w tajemnicy będzie nie lada wyzwaniem! Co zrobić z tak ogromną sumą? Iga zaczyna od spełniania marzenia o własnym domu i uroczej ławeczce pod bzem. Ale to przecież nie wystarczy do szczęścia. Czy na pewno chce sama cieszyć się wygraną?

Choć zarzeka się, że nie potrzebuje nikogo na stałe, wokół niej pojawia się kilku przystojnych mężczyzn. Czy to zasługa nagłego wzbogacenia się? W dodatku jeden z nich najwyraźniej spodobał się jej przyjaciółce…

Kłamstwa i niedopowiedzenia trudno będzie odkręcić, ale pozwolą odnaleźć w życiu sens i pomóc pewnej małej dziewczynce. Usiądź na ławeczce pod bzem i pomyśl, o czym naprawdę marzysz.

 

Wygraj powieść Agnieszki Olejnik pt. Ławeczka pod bzem!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Agnieszki Olejnik pt. Ławeczka pod bzem, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Co zrobiłabyś, gdybyś wygrała 20 milionów złotych na loterii? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.
  • Jakie książki ma na swoim koncie Agnieszka Olejnik? Podaj dwa tytuły inne niż Ławeczka pod bzem. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 10.08.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Ławeczka pod bzem”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 10.08.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Agnieszki Olejnik pt. Ławeczka pod bzem jest wydawnictwo Czwarta Strona.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (5)

ariadna

6 lat temu

Ja już wysłałam zgłoszenie – pytanie jest dla mnie banalnie proste, bo wiem, co zrobiłabym z takimi pieniędzmi:)

ewalub

6 lat temu

A ja nie mam siły wymyślać odpowiedzi na to pytanie konkursowe. 20 mln to bardzo dużo i spodziewam się, że wprowadzi sporo zamieszania w życie bohaterów książki.
Powodzenia dla biorących udział w konkursie.

dulcynea

6 lat temu

Już mi się ta książka podoba !
Chcę ją przeczytać 🙂

Mindi

6 lat temu

„Usiądź na ławeczce pod bzem i pomyśl, o czym naprawdę marzysz” – tak zamierzam zrobić. Żyjemy w ciągłym pędzie, życie ucieka i czas najwyższy aby pomyśleć o tym co jest dla mnie ważne i co jeszcze chciałabym zrobić lub przeżyć. Już mi się ta książka podoba, muszę ją przeczytać 🙂

Danusiate

6 lat temu

Bardzo pozytywnie się zapowiada ta książka. Muszę pomyśleć nad odpowiedzią 🙂

Zostaw komentarz