Garnier Color Naturals

Idealnie dopasowany kolor włosów, odzwierciedlający osobowość kobiety to podstawa jej dobrego samopoczucia. Dlatego Garnier stale powiększa portfolio swojej flagowej linii do domowej koloryzacji Garnier Color Naturals o nowe odcienie. Szeroka paleta farb od brązów po blondy, poszerza się w 2019 roku o dwie nowe linie – Cream& Berries oraz Pure Blonde.

Trend na wyraziste, odważne kolory nie zwalnia. Wiele z nas marzy o metamorfozie – takiej z efektem wow. To tłumaczy rosnący trend na kolory włosów, które pomagają podkreślić osobowość i niosą za sobą jasny komunikat – wiem, czego chcę. A nic tak szybko nie przykuwa wzroku i nie dodaje pewności siebie, jak intensywnie czerwone włosy o głębokich, niewiarygodnych refleksach, jakie znajdziemy w nowej linii Cream&Berries.

Jednak piękny, głęboki kolor to nie jedyna rzecz, na którą zwracamy uwagę przy wyborze farby do włosów.  Dla przeważającej większości z nas równie ważne jest nie tylko to co na opakowaniu, ale również to co w środku. A czego szukamy? Wyjątkowej pielęgnacji włosów. Dla marki Garnier jest to równie istotne. Dlatego w odżywce po koloryzacji Garnier Color Naturals znajdziemy aż 3 olejki naturalnego pochodzenia: z oliwek, awokado i shea. Bogata formuła odżywia włosy podczas farbowania. Efekt to jedwabiście miękkie i lśniące włosy.

Z kolei blond to nadal jeden z najpopularniejszych odcieni, jakie Polki wybierają przy domowej koloryzacji. Jednak znalezienie idealnego, czystego koloru wcale nie jest takie proste. W końcu blond blondowi nierówny. Kobiety poszukują superjasnych odcieni pozbawionych żółtych refleksów, pojawiających się przy wypłukiwaniu koloru – te już zdecydowanie wyszły z mody i ustąpiły miejsca mroźnym, ultrablondom. Garnier Color Naturals rozumie tę potrzebę i poszerza swoje portfolio o trzy, zupełnie nowe, chłodne odcienie blondu.

Garnier Color Naturals Pure Blonde to farby do domowej koloryzacji oparte na innowacyjnej formule, pozwalającej na uzyskanie pięknego, czystego blondu.
W formule kremu koloryzującego został zawarty zimny barwnik, który wnika bezpośrednio we włókno włosa, pozostawiając efekt superrozjaśnienia, bez nielubianych przez Polki żółtych i pomarańczowych tonów.

Wartości Garnier nie pozwalają jednak na uzyskanie pięknego efektu, bez jednoczesnego poszanowania dla natury. Papierowe opakowania farb Garnier Color Naturals posiadają certyfikat FSC – Forest Stewardship Council, który potwierdza pochodzenie materiału z lasu zarządzanego w sposób zrównoważony, tzn. że występują w nim młode i stare drzewa, a w miejsce tych wyciętych sadzi się nowe. Nasiona shea, wykorzystane w formie olejku w odżywce farb Garnier Color Naturals są pozyskiwane w afrykańskim państwie Burkina Faso – jednej z najbiedniejszych populacji na świecie. Garnier wspiera lokalną społeczność poprzez program bezpośredniego i uczciwego dochodu, z którego skorzystało już 6500 kobiet. Marka wprowadziła nowoczesne piece, dzięki czemu zostało ograniczone zużycie paliwa oraz objęła opieką las drzew masłowych, zapewniając ochronę lokalnej naturze.