Artykuły Moda

Barbara Milewicz w sesji QUIOSQUE

Barbara Milewicz w sesji QUIOSQUE

W tym sezonie, w sesji zdjęciowej marki odzieżowej QUIOSQUE wystąpiła Barbara Milewicz – ikona polskiego modelingu. Pojawiła się – obok dwóch innych modelek młodszego pokolenia – prezentując jesienno-zimową kolekcję QUIOSQUE, idealnie wpisując się w filozofię i hasło marki „jesteśmy różne, jesteśmy piękne”.

Barbara Milewicz w sesji QUIOSQUE

Barbara Milewicz – polska top modelka lat 90 – ma na swoim koncie wiele międzynarodowych sukcesów. Jednym z nich jest dołączenie do elitarnego grona Aniołków Victoria’s Secret, co udało się jej jako pierwszej Polce. Pracowała z najlepszymi agencjami mody. Wzięła udział w kampanii reklamowej marki L’Oréal. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach międzynarodowych wydań magazynów mody: Elle, Vogue, Shape, Marie Claire, Glamour. To ona była twarzą pierwszej okładki polskiego wydania ELLE. Wystąpiła też w teledysku zespołu Depeche Mode.

Barbara Milewicz w sesji QUIOSQUE

Barbara Milewicz została odkryta w swoim rodzinnym mieście – Gdyni. Co ciekawe – QUIOSQUE wybrał to miasto na miejsce sesji zdjęciowej. Barbara Milewicz wystąpiła w niej obok młodszych od siebie – Marii Gacy i Patrycji Laufer. Mająca obecnie 47 lat top modelka jest idealnym przykładem na to, że piękno tkwi w każdej kobiecie i nie definiuje go wiek, rozmiar czy typu sylwetki. QUIOSQUE pokazuje różne oblicza kobiecego piękna. W myśl hasła „jesteśmy różne, jesteśmy piękne” marka oferuje kolekcje dostosowane do różnych typów sylwetek. Klientki QUIOSQUE mogą wybierać w szerokiej gamie rozmiarów: od 36 do 48. Perfekcyjny krój ubrań, świetnie dobrane fasony, przemyślana paleta kolorów – to wszystko sprawia, że – obecna od ponad 25 lat na rynku – polska marka QUIOSQUE, daje kobietom gwarancję świetnego wyglądu. Marka podpowiada kobietom jak umiejętnie wydobyć i podkreślić naturalne piękno drzemiące w każdej z nich.

Barbara Milewicz w sesji QUIOSQUE

Kolekcja QUIOSQUE Jesień – Zima 2019 to afirmacja kobiecości, zarówno w kwestii fasonów, wzorów, jak i kolorystyki. Znajdziemy tu modele, które idealnie eksponują kobiecą sylwetkę, podkreślając jej atuty. Projektanci proponują połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi elementami.

 

Komentarze (7)

anette

5 lat temu

Widzę, że przeważają całkiem sympatyczne kolory:)

caramela

5 lat temu

Widzę, że wraca moda na butelkową zieleń.

adi_p

5 lat temu

Granatowy zestaw w paski też jest fajny:)

marysia_c

5 lat temu

Żółty szal jest piękny:)

maria_f

5 lat temu

Bordowa, swetrowa sukienka jest boska:)

baranowska

5 lat temu

Sukienka w kwiaty jest boska <3

thalia

5 lat temu

Kojarzę Barbarę Milewską jako rozchwytywaną modelkę:) Wciąż jest piękna i atrakcyjna pomimo upływu czasu:)

Zostaw komentarz