neonowy-makijaz

Wyrazisty makijaż w neonowych barwach wciąż w modzie. Wraz z nadejściem wiosny, na światowe wybiegi mody wróciły intensywne i odważne kolory. Sprawdź, jaki rodzaj makijażu pasuje do twojej urody!

Jaskrawe cienie są uwielbiane przez celebrytów. Wykorzystują je w różny sposób – od całościowego makijażu powiek po pojedyncze kreski, kontrastująco zestawione z czarną maskarą. Cienie mogą być mieszane barwami na powiece, lub występować pojedynczo. Najmodniejsze kolory tego sezonu to morski błękit, intensywna żółć, wyrazisty turkus, fuksja i limonka.

Makijaż powinien być dopasowany indywidualnie do każdego typu urody. W zależności od odcienia cery i koloru oczu, odpowiednie będzie użycie innych barw. Dla skóry o ciepłych tonach dobrze sprawdzą się jasne kolory pomarańczy i czerwieni, zaś zimnych – cienie w kolorach zielonym, fioletowym i żółtym. Kolor niebieski odpowiedni jest do eksperymentowania przy każdym rodzaju cery.

Przed wykonaniem makijażu z użyciem wyrazistych kolorów pamiętaj o nałożeniu bazy i podkreśleniu brwi. Cienie nakładaj bezpośrednio na całą powiekę, lub w formie kreski kontrastującej z łagodniejszym cieniem bazowym. Dla wyraźniejszego efektu całość dopełnij czarną maskarą.

neonowy-makijaz

Drogerie Natura

Czego unikać? Pamiętaj, aby nie stworzyć efektu „przekolorowanej” twarzy rodem z lat 80. Jeśli decydujesz się na jaskrawy kolor oczu, zadbaj o balans kolorów na twarzy i pozostały makijaż utrzymaj w kolorach nude lub delikatnego różu. Szczególnie zrezygnuj z wyrazistej szminki.

Decydując się na intensywnie kolorowy makijaż, warto zadbać o wybór odpowiednich cieni. Najlepsze będą te o wysokiej pigmentacji i z łatwą aplikacją. Pozwolą one na wykonanie efektownego i trwałego make-up’u, zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjście.

Do makijażu neonowymi cieniami można wykorzystać poniższe kosmetyki:

KOBO PROFESSIONAL MONO EYE SHADOW nowe neonowe kolory

  • Prasowany cień do powiek
  • Wysokiej jakości pigmenty w połączeniu z zaawansowaną technologicznie formułą pozwoliły stworzyć cienie o wysokiej trwałości przeznaczone do profesjonalnego makijażu.
  • Formuła oil free zapewnia łatwą i dokładną aplikację, cień znakomicie przylega do powieki nie obciążając jej.

Waga 2 g / Cena 9,99 zł

neonowy-makijaz

Drogerie Natura

Cienie w formie zapasów do samodzielnego komponowania palety ulubionych kolorów.

Kolory:

146 NEON YELLOW

147 NEON ORANGE

148 NEON PINK

149 NEON VIOLET

150 NEON LIME

151 NEON TURQUOISE

Cienie Kobo Professional dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura.

Daniel Sobieśniewski, wizażysta Kobo Professional