Podbiły serca Polek i wciąż ich przybywa w każdym zakątku naszego kraju. Czym są Nail Bary? Z jakich zabiegów można skorzystać w Nail Barach?

Raj dla twoich paznokci

Nail Bary to połączenie tradycyjnego drink baru z miejscem, gdzie można błyskawicznie i bez zbędnych zapisów zafundować sobie manicure. Skąd taki pomysł? Współczesna kobieta ma na głowie dom, pracę, wychowanie dzieci, musi jeszcze znaleźć czas na spotkanie z przyjaciółkami oraz oczywiście zadbać o siebie.

A gdyby tak połączyć wypad na kawę z przyjaciółką i profesjonalne malowanie paznokci? Na tym właśnie opierają swoją atrakcyjność Nail Bary – można się tam napić dobrej kawy, herbaty lub drinka, poplotkować z przyjaciółką, a w międzyczasie profesjonalne kosmetyczki zajmują się paznokciami, robią pedicure lub zabiegi SPA.

Jak tam trafić?

Paznokciowe bary są najczęściej zlokalizowane w miejscach ruchliwych, w dużych galeriach handlowych, w centrach miast. Wszędzie tam, gdzie łatwo trafić i gdzie jest duże prawdopodobieństwo, że będzie wiele zapracowanych kobiet, które wpadną w przerwie na kawę pomalować paznokcie. Na razie Nail Bary to nowość w Polsce, ale duże zainteresowanie sprawia, że można je spotkać w coraz większej ilości miast.