Sekrety kosmetyków Uroda

Nail Bar – co to takiego?

Podbiły serca Polek i wciąż ich przybywa w każdym zakątku naszego kraju. Czym są Nail Bary? Z jakich zabiegów można skorzystać w Nail Barach?

Podbiły serca Polek i wciąż ich przybywa w każdym zakątku naszego kraju. Czym są Nail Bary? Z jakich zabiegów można skorzystać w Nail Barach?

Raj dla twoich paznokci

Nail Bary to połączenie tradycyjnego drink baru z miejscem, gdzie można błyskawicznie i bez zbędnych zapisów zafundować sobie manicure. Skąd taki pomysł? Współczesna kobieta ma na głowie dom, pracę, wychowanie dzieci, musi jeszcze znaleźć czas na spotkanie z przyjaciółkami oraz oczywiście zadbać o siebie.

A gdyby tak połączyć wypad na kawę z przyjaciółką i profesjonalne malowanie paznokci? Na tym właśnie opierają swoją atrakcyjność Nail Bary – można się tam napić dobrej kawy, herbaty lub drinka, poplotkować z przyjaciółką, a w międzyczasie profesjonalne kosmetyczki zajmują się paznokciami, robią pedicure lub zabiegi SPA.

Jak tam trafić?

Paznokciowe bary są najczęściej zlokalizowane w miejscach ruchliwych, w dużych galeriach handlowych, w centrach miast. Wszędzie tam, gdzie łatwo trafić i gdzie jest duże prawdopodobieństwo, że będzie wiele zapracowanych kobiet, które wpadną w przerwie na kawę pomalować paznokcie. Na razie Nail Bary to nowość w Polsce, ale duże zainteresowanie sprawia, że można je spotkać w coraz większej ilości miast.

Co oferują Nail Bary?

Choć ideą Nail Barów jest szybka i profesjonalna obsługa, nie oznacza to, że klientka ma do wyboru ograniczoną liczbę zabiegów. Zazwyczaj oprócz manicure’u, pedicure’u i malowania paznokci, Nail Bary oferują różnorodne zabiegi na dłonie i stopy, zabiegi SPA, regulację brwi, hennę brwi i rzęs, przedłużanie i ozdabianie paznokci, a nawet drobne zabiegi kosmetyczne oraz wykonywanie makijażu. To jeszcze nie wszystko.

Nail Bary to idealne miejsce na „babskie imprezy” – wieczory panieńskie, imprezy integracyjne, urodziny czy inne okazje do spotkań tylko w kobiecym gronie. Paznokciowe bary chętnie wynajmują swoje lokale na zamknięte imprezy.

Czy któraś z naszych Czytelniczek miała już okazję odwiedzić Nail Bar? Czy umówienie się z przyjaciółką na kawę i wspólny manicure to dobra perspektywa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *