Dzieje się Nagrody

Nagroda: powieść Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ

dance sing love miłosny układ

Do kogo wędruje powieść Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki.

James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich.

Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach, jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem się ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?

Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból.
Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów. Po prostu dance & sing & love!

Wygraj powieść Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Czy Livia i James odnajdą szczęście jako para? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij. 

  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Septem, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Dance, sing, love. Miłosny układ. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa: https://septem.pl/

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Spotkanie Livii i Jamesa w Rzymie nie należało do udanych. Livia przekonała się, że młodemu Jamesowi uderzyła do głowy woda sodowa. Początkowa niechęć z czasem przeradza się w zauroczenie i wzajemne pożądanie. Obydwoje pomimo tego, że wcale się nie lubią, postanowili zaryzykować i dać sobie szansę. Zostali parą. Z biegiem czasu okazało się, że była to najlepsza decyzja, jaką podjęli. Obydwoje spełnili się w pełni zarówno na scenie tanecznej, jak i w życiu, związku. Ich wzajemna miłość do siebie kwitła. Więc czasem warto zaryzykować i posłuchać serca, a nie tylko kierować się rozumem, by czegoś nie przegapić w życiu i nie zmarnować szansy, jaką daje nam los. Książka która ukazała się wydawnictwem Septem i którą chciałabym przeczytać to „Tylko twoimi oczami”, autorstwa Valerie BielenW.F.

Livia i James zauroczeni przeżyją piękne chwile uniesienia, ale nie odnajdą szczęścia jako para, dlatego że zmanierowany James nie jest dojrzały na poważny związek. James żyje chwilą, szuka jeszcze swojego miejsca, nie jest gotowy do stałego związku. Livia pragnie szczęścia, poważnej miłości i związku opartego na wierności. Chciałabym przeczytać książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa SEPTEM „DRĘCZYCIEL” PENELOPE DOUGLASMaria G., Nowa Sól.

Livia i James nie mogą być parą… Przynajmniej na razie. Podążą za głosem rozumu. Nie ma nic gorszego niż związek na odległość. A oni wciąż będą w rozjazdach. Ona będzie wygrywać konkursy taneczne, a on będzie dawał niezwykłe koncerty muzyczne. Jednak kariera zawsze musi się skończyć. Gdy skończy się ich „5 minut”, gdy będą na „emeryturze”, przypomną sobie o dawnym zauroczeniu, oboje postanowią się odnaleźć i uda im się to. Stworzą szczęśliwy związek, bo jak to się mówi: „Stara miłość nie rdzewieje”. Książką ukazaną wydawnictwem Septem, jaką chciałabym przeczytać jest: „Wirus” Dariusza BugalskiegoEmilia B., Trzebinia.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (6)

Emilia B

2 lata temu

Książka nie przyszła 🙁

linea

2 lata temu

Gratuluję Dziewczyny 🙂 Ja nie miałam pomysłu na odpowiedz. A Wy bardzo ciekawie napisałyście 🙂 Miłego czytania 🙂

pati25

2 lata temu

Gratuluję 🙂

Danusiate

2 lata temu

Ale mamy wysyp nagród w tym tygodniu! 🙂 Gratuluję!!!

Tess

2 lata temu

Gratuluję koleżankom.

ewalub

2 lata temu

Gratulacje dla Was i przyjemnego czytania

Zostaw komentarz