Dzieje się Nagrody

Nagroda: Daniel Craig. Biografia

Daniel Craig Biografia

Do kogo wędruje książka Daniel Craig. Biografia? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Aktor teatralny i filmowy. Najlepiej sprzedający się agent 007 wszech czasów. Jeden z najbardziej stylowych Brytyjczyków. Ambasador ONZ. Czy jest coś, czego Daniel Craig nie potrafi?

Życie zawodowe Craiga to nie tylko postać Jamesa Bonda. Role w „Przekładańcu”, „Drodze do zatracenia” i „Dziewczynie z tatuażem” spotkały się z gorącym przyjęciem. Pokazały jego szeroki repertuar środków aktorskich, wykraczający poza rolę przystojnego superszpiega.

Sarah Marshall śledzi jego drogę do sukcesu, począwszy od szkoły teatralnej aż do momentu, gdy stał się światową ikoną kina. Ukazuje przy tym, że Craig to nie tylko wielka gwiazda, lecz także kryjący się za legendą człowiek. To połączenie sprawia, że książka będzie fascynującą lekturą dla każdego fana tego utalentowanego aktora.

Wygraj książkę Sary Marshall pt. Daniel Craig. Biografia!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Sary Marshall pt. Daniel Craig. Biografia, wystarczyło udzielić odpowiedzi na poniższe pytania.

  1. Czego najbardziej zazdrościsz agentowi 007, w którego rolę wcielał się Daniel Craig?
  2. Podaj tytuł biografii innej niż książka poświęcona Danielowi Craigowi, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Agentowi 007, w którego rolę wcielił się Daniel Craig, zazdroszczę najbardziej podróży dookoła świata, którą przemierza na tropie zbrodniczej organizacji. Od Londynu, swojego matecznika przez Rzym przepiękne ulice Wiecznego Miasta, które przemierza w eleganckim Astonie Martinie. Po Maroko i słynną Medynę w Tanger przez Meksyk, który wygląda niezwykle pięknie podczas corocznego Dnia Śmierci, aż po szczyty alpejskich lodowców w kurorcie Solden. Dzięki kolejnym częściom tej serii miałam okazję obejrzeć miałam okazję obejrzeć na ekranie najpiękniejsze miejsca naszego globu: Sienę, Wenecję, Madryt, Pragę, Szanghaj, Czarnogórę, Istambul, Chile – Pustynię Atacama i wiele innych urokliwych zakątków. I tego najbardziej zazdroszczę słynnemu agentowi.

Inne biografie:

„Jeszcze nie umarłem ” Phil Collins

„Freddie Mercury i ja ” Jim Hutton Joanna G., Bielawa.

Wiem, że konstrukcja przygód Jamesa Bonda jest dość specyficzna, ale patrząc na kolejne części, można odnieść wrażenie, że Agent 007 w ogóle się nie starzeje, wręcz przeciwnie, z wiekiem wygląda coraz młodziej. Niestety, dla nas kobiet czas jest dużo mniej łaskawy.  Z każdym kolejnym miesiącem pojawiają się nowe zmarszczki, a stare ulegają pogłębieniu.  Chciałabym przestać się starzeć tak jak James Bond, w którego postać ostatnio wciela się Daniel Craig. Jednak zdaję sobie sprawę, że to niemożliwe. Wśród innych biografii, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego można wymienić autobiografię Phila Collinsa pt. „Jeszcze nie umarłem”Aneta Z., Wieluń.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (3)

zamyślona

4 lata temu

Świetna książka wpadła w Wasze ręce. Gratuluję:)

pati25

4 lata temu

Ciekawa książka.Gratuluję nagrodzonym 🙂

Lera

4 lata temu

Gratuluję laureatkom:)

Zostaw komentarz