Już w Mikołajki 6 i 7 grudnia w godzinach od 10.00 do 17.00 Grupa Artystyczna Fifik i Pepe oraz Przyjaciele zawita do stolicy.

Tym razem w ramach akcji „Czytaj dzieciom, bo warto” w Centrum Handlowym Fort Wola nie tylko organizatorzy będą zachęcać do czytania dzieciom książek, ale również zaproszą dzieci do świątecznych gier i zabaw podczas, których będzie można zdobyć książkowe nagrody ufundowane przez wydawnictwa wspierające akcje: Olesiejuk, Martel, Dreams, Znak, Dookoła Świata, Literatura, Nasza Księgarnia.

Nie zabraknie także takich atrakcji jak: zamek do skakania, gra w dmuchanego darta, wielkie klocki, wspólne czytanie bajek, malowanie twarz, zdobienie świątecznych bombek, spotkania ze św. Mikołajem.

„To będą wyjątkowe Mikołajki spędzone w towarzystwie książki. Czytaj dzieciom, bo warto odbywa się w Centrum Handlowym Fort Wola już po raz drugi. Gościliśmy tam także w trakcie trwania pierwszej edycji. Mam nadzieje, że w tym roku również frekwencja będzie tak wysoka. Gorąco zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w akcji.” -Zachęca do udziału w evencie Malwina Turek pełniąca funkcję rzecznika prasowego kampanii.

Więcej informacji o akcji „Czytaj dzieciom, bo warto” na stronie organizatora www.fifikipepe.pl.