Naprzeciw oczekiwaniom milionów kobiet na całym świecie wyszła firma BUNIONJOY projektując rewolucyjny aparat do korekty schorzenia typu hallux valgus. Produkt w całości zaprojektowany i stworzony w Polsce!

Dwuzawiasowa konstrukcja szyny Bunito Duo umożliwia ruch stawu, przez co możliwa jest korekta ustawienia palca podczas chodu. Aparat Bunito Duo można stosować w lekkim i średnim stopniu zaawansowania zmian oraz w rehabilitacji pooperacyjnej. Aparat jest uniwersalny zarówno dla prawej i lewej stopy. Najlepszy efekt terapeutyczny uzyskuje się podczas stosowania aparatu podczas chodu. Należy stosować aparat od 4 do 6 godzin w ciągu dnia. Można stosować również w nocy.

Aparat dostępny w 8 wersjach kolorystycznych!

Budowa aparatu Bunito

OPASKA NA ŚRÓDSTOPIE
Zbliża kości śródstopia, zmniejszając płaskostopie poprzeczne; przywraca właściwą funkcję mięśnia zginacza długiego palucha.

SILIKONOWA WKŁADKA
Łagodzi dolegliwości bólowe i dodatkowo można ją schładzać i stosować pomocniczo w redukcji stanu zapalnego w obrębie stawu.

OPASKA NA PALUCH
Koryguje ustawienie palucha odciągając go od pozostałych palców i ustawiając go w prawidłowej pozycji.

INTELIGENTNY PRZEGUB
Konstrukcja zawiasowa umożliwia ruch w stawie, dzięki czemu w aparacie można chodzić; szyna Bunito ma konstrukcję jednozawiasową, szyna Bunito Duoma konstrukcję dwuzawiasową.

Dr. Sapporo