Rodzina

Medela, czyli wszystko dla karmiącej mamy

Medela, czyli wszystko dla karmiącej mamy

Trudno wyliczyć wszystkie atuty karmienia piersią. Kobiece mleko jest zbilansowanym, pełnowartościowym posiłkiem dla niemowlaka, deklasującym pod względem składu wszystkie mleka modyfikowane. Zawiera gotowe przeciwciała, pomagającemu organizmowi maluszka w walce z infekcjami. Niedawne badania dowiodły o ich doniosłej roli w uodparnianiu szkraba na COVID-19. Wreszcie, karmienie piersią wzmacnia więź między matką i dzieckiem. W ofercie szwajcarskiego koncernu Medela znajdziemy akcesoria dla karmiących mam, wspomagające proces karmienia i laktacji. Nasz sklep posiada między nimi laktatory elektryczne oraz ręczne, odzież dla karmiących i ciężarnych, osłony na maści pielęgnacyjne, a także maści pielęgnacyjne. Z pewnością każda świeżo upieczona mama znajdzie u nas coś dla siebie.

Laktatory

Medela oferuje wysokiej jakości ręczne i elektryczne laktatory, pomagające w kontroli procesu laktacji, np. https://babyhit.pl/firm-pol-1308137346-Medela.html. Nadmierne wydzielanie mleka stanowi zmorę wielu mam. Napęczniałe i stwardniałe od nagromadzonego mleka, piersi są nie tylko bolesne, ale też często uniemożliwiają maluchowi poprawne ssanie brodawki. Dzięki laktatorowi możemy odciągnąć nadmiar mleka i przechować je na później. Możliwość odsysania mleka, gdy tylko pojawi się taka potrzeba, jest równie ważna w przypadku niewielkiej ilości pokarmu. Wreszcie, coraz więcej mam, decyduje się na łączenie macierzyństwa z pracą zawodową, bądź nauką. W tym ambitnym planie niewątpliwie nieodzowny okaże się laktator Medeli. Dzięki niemu nakarmienie dziecka pod naszą nieobecność nie będzie problemem.

Kremy i maści pielęgnacyjne

Suche i pękające brodawki stanowią jedną z największych udręk karmiącej mamy. Właśnie z myślą o nich Medela rozwija linię kremów i maści pielęgnacyjnych. Nawilżając oraz odżywiając brodawki, eliminują podrażnienie i ból. Hipoalergiczne oraz wolne od syntetycznych barwników, konserwantów i środków zapachowych, są całkowicie nieszkodliwe dla dziecka. Dlatego też nie muszą być usuwane z powierzchni brodawki przed karmieniem szkraba.

Odzież dla ciężarnych

W naszym sklepie znajdziesz biustonosze dla karmiących produkcji Medeli. Podczas ciąży, a także krótko po porodzie, biust powiększa się. Podczas karmienia, w zależności od ilości nagromadzonego mleka, mogą one rosnąć i kurczyć się nawet kilka razy na dobę. Biustonosze szwajcarskiego producenta wykonane są z elastycznego materiału, dostosowują się do rozmiarów biustu. Sprężyste, a zarazem wytrzymałe ramiączka, dobrze leżą na plecach, minimalizując ryzyko bólu kręgosłupa i karku.

Komentarze (5)

doda

1 rok temu

Super, że mamy teraz jeden sklep online, w którym znajdują się wszystkie rzeczy przydatne przyszłej mamie.

jowita

1 rok temu

Ja pamiętam, że udało mi się kupić całkiem fajny laktator.

doris

1 rok temu

U mnie najlepiej sprawdzały się maści pielęgnacyjne z lanoliną.

mariola

1 rok temu

Dobry laktator to podstawa:) Nie ma co na nim oszczędzać.

judyta

1 rok temu

Maści pielęgnacyjne to podstawa przy karmieniu piersią:)

Zostaw komentarz