Piersi są atrybutem kobiecości. Mężczyźni szaleją za nimi, ale kobiety nie zawsze doceniają ich rolę w seksie. Czy można osiągnąć orgazm przez pieszczotę samych piersi? Jak tego dokonać?

Wrażliwe sutki

Istnieje wiele typów kobiecych orgazmów. Panie potrafią nie tylko wielokrotnie w ciągu jednego stosunku szczytować, ale także mogą osiągać rozkosz na różne sposoby. Zazwyczaj wiele mówi się o różnicach między orgazmem pochwowym i łechtaczkowym, ale to nie wszystkie wrażliwe miejsca na erotycznej mapie kobiecego ciała, które warto znać. Równie wrażliwe są nasze piersi. A konkretnie – sutki.

Orgazm piersiowy można wywołać przez bardzo intensywną pieszczotę sutków. Niestety, zdarza się to rzadko, dlatego o tej rozkoszy słyszało niewiele pań, a jeszcze mniej kobiet naprawdę ją przeżyło.

Mityczny orgazm

Choć piersi i sutki to strefy bardzo erogenne i wrażliwe na bodźce, rzadko się zdarza by kobiety przeżywały orgazm sutkowy. A jednak jest to możliwe – to nie żadna fantazja! Panie zazwyczaj muszą uczyć się, jak osiągać rozkosz i jaka technika miłosna jest dla nich odpowiednia. Tak samo jest z orgazmem piersi. Do tej sztuki trzeba dojść, a nauka może być usiana wieloma godzinami pieszczot i drażnienia sutków.