Swoją działalność kontynuuje “Klub dla dorosłych”. To marka wydarzeń dla dorosłych i wymagających odbiorców, którzy chcą odkrywać / rozwijać swoje pasje. Najbliższe warsztaty adresowane będą do rodziców!

Szkoła to nie wszystko. Edukacyjny sukces dziecka zależy również od pracy włożonej w proces poza murami placówki edukacyjnej. Czy jako rodzice możemy pomóc naszym pociechom? Ile powinniśmy wymagać? Jak zdiagnozować, że nasze dziecko ma problemy?

Podczas warsztatów dla rodziców poza teoretyczną wiedzą pokazane zostaną proste ćwiczenia, które można wykonać z dziećmi. Spotkanie poprowadzi Aldona Gontek – terapeuta, trener edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagog, kinezjolog, terapeuta integracji sensorycznej I stopień, specjalista z 25 letnim stażem.

W swoje pracy zawodowej organizowała i prowadziła klasy integracyjne, kierowała Centrum Edukacyjno Terapeutycznym, prowadziła specjalistyczne zajęcia: terapeutyczne, korekcyjnokompensacyjnych, rewalidacji,reedukacji,wyrównawcze.

Jest autorką i koordynatorem wielu projektów unijnych, skierowanych do dzieci i młodzieży,ukierunkowanych na wspomaganie wszechstronnego rozwoju,wyrównywania szans edukacyjnych,pomoc dzieciom z problemami z zaburzeniami,deficytami i różnorodnymi dysfunkcjami. Jak również autorką poradnika „Ćwiczenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej” – skierowanego do rodziców dzieci z problemami: z czytaniem, pisaniem, koncentracją, pamięcią, nadpobudliwością, dysleksją, dysgrafią.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 9 lutego, o godzinie 16.00 w Fenomenalna Crepes & Cafe na warszawskim Powiślu ( Dobra 56/66, budynek BUW). Wstęp jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/klubdladoroslych lub mailowo kontakt@klubdladoroslych.pl.

Partnerami wydarzenia są: Mówianamieście.pl, Moje Miasto Warszawa, MojePowisle.com, Dojrzalakobieta.pl, Menopauza.pl, Czasdzieci.pl oraz Sosrodzice.pl