”Moda, w której nie można wyjść na ulicę, nie jest modą” Coco Chanel Zasadzie tej powinna hołdować każda kobieta i garderobę swoją dobierać uważnie, aby dzięki niej wyglądać szykownie i z klasą.

Bo cóż to za sztuka ulegać chwilowym pokusom i w szafie gromadzić aktualne hity mody, w których można wyjść wyłącznie na uroczystą galę lub tylko na nie popatrzeć z zachwytem? Sztuką jest wybierać takie ubrania, w których można udać się zarówno na oficjalne przyjęcie, ślub czy spotkanie rodzinne lub po prostu pójść w nim do pracy.

Moda nie tylko z paryskich butików

Eleganckie sukienki o klasycznym kroju i jednocześnie ciekawym wzorze nie są domeną wyłącznie paryskich butików. Na rodzimym rynku również działają firmy oferujące niebanalne projekty, które ponadto nie kosztują bajońskich sum.
Jedną z takich polskich firm jest lublińska firma Boone, która działa na rynku od 1989 roku. Firma stawia nie tylko na szyk i elegancję, ale przede wszystkim na jakość i tradycję. Wszystkie projekty projektowane i szyte są w Polsce, przez rodzime projektantki i krawcowe. Kroje są ponadczasowe i jednocześnie ciekawie wykończone. Wszystkie materiały używane w projektach są najwyższej jakości.

Projekty dla prawdziwych kobiet

W przeciwieństwie do kolekcji wielu wiodących marek, projekty marki Boone występują w szerokiej gamie rozmiarów. Nie są dedykowane szczupłym dziewczętom, tylko prawdziwym kobietom z klasą. Klasyka i ponadczasowość oferty marki Boone sprawiają, że mogą w niej znaleźć coś dla siebie kobiety w każdym wieku. Dzięki nim można na co dzień i bez wielkiego wysiłku wyglądać elegancko i szykownie. Sukienki czy biurowe komplety podkreślają w subtelny sposób kobiece kształty. Dodają charakteru oraz są niezwykle gustowne.