Seks

Jak zaskoczyć faceta podczas seksu?

Jak zaskoczyć faceta podczas seksu

Zastanawiasz się, jak możesz sprawić mu przyjemność i dostarczyć całkowicie nowych wrażeń?  Wbrew pozorom to nie jest takie trudne, jak się wydaje. Wystarczy odrobina dobrej woli.  Jak zaskoczyć faceta podczas seksu?

Sama zdejmij z siebie bieliznę

Gdy zaczynacie uprawiać seks, to zazwyczaj on cię całuje i zdejmuje z ciebie ubranie. Pokaż, że jesteś na niego tak napalona, że tym razem sama rozprawisz się ze swoją bieliznę. Taki drobiazg naprawdę działa na mężczyzn i rozbudza ich wyobraźnię.

Powiedz wprost, czego chcesz

Jeśli chcesz uprawiać seks na stojąco, to zdradź ten szczegół swojemu facetowi. Nie wspominaj nic o bieliźnie, którą planujesz założyć, niech to będzie dla niego elementem zaskoczenia. Faceci lubią wiedzieć co nieco, więc zawsze uchylaj rąbka tajemnicy, ale nie przedstawiaj mu całego scenariusza spotkania.

Zostawcie włączone światło

Kobiety często wstydzą się swojego ciała. Pokaż mu, że ty nie masz problemów z samoakceptacją, dlatego kochajcie się przy włączonym świetle. To dostarczy mu wyjątkowych bodźców wzrokowych. Poza tym mężczyzn kręcą kobiety pewne siebie.

Zaskocz go czymś nowym

To może być nowa pozycja, nietypowe miejsce lub pora na seks. Mężczyźni uwielbiają erotyczne niespodzianki, gdyż te rozbudzają ich wyobraźnię do granic wytrzymałości.

Zapytaj go o jego fantazję i ją spełnij

To doskonała okazja do poznania jego pragnień. Wiesz, spełnianie wzajemnie swoich fantazji zbliża do siebie partnerów. Poza tym dostarcza nam wyjątkowo mocnych bodźców i nowych podniet.

Zmień swój image

Jeśli nie malujesz kreski, użyj eyelinera. Jeśli nie malujesz ust na czerwono, sięgnij po karminową szminkę. Jeśli nie nosisz sukienek, załóż sukienkę. Zrób sobie loki, gdy na co dzień nosisz proste włosy. Mężczyźni lubią takie zmiany, bo są wzrokowcami.

Podkreśl, jak było ci z nim dobrze

Mężczyzna nawet jeśli wie, że doprowadził cię do rozkoszy, to chce to od ciebie usłyszeć, bo tylko wtedy zyskuje pewność, że naprawdę jesteś z niego zadowolona. Mężczyźni często borykają się z niską samooceną dotyczącą seksu, zupełnie niepotrzebnie. Warto im dodać troszkę pewności siebie w łóżku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *