Co zdaniem mężczyzn jest najbardziej urocze w kobietach

Zastanawiasz się, kiedy i w jaki sposób możesz rzucić urok na faceta? Okazuje się, że poza oczywistymi dla nas sytuacjami, dochodzi do tego także wtedy, gdy jesteśmy tego zupełnie nieświadome. Co zdaniem mężczyzn jest najbardziej urocze w kobietach?

Nieustanne kontrolowanie wyglądu

Kobieta tak już ma, że co chwila zerka w lusterko, ogląda się w sklepowych wystawach i w szybach samochodów. Boimy się, że spódnica nam się przekręci, włosy nieestetycznie rozwieją, a szminka wyjdzie poza kontur warg. Dlatego też pragniemy utrzymać swój wygląd w ryzach, nieustannie przeglądając się.

Zawstydzenie odgłosami podczas orgazmu

Kobiety bardzo często wstydzą się dźwięków, jakie wydają podczas orgazmu. Nic dziwnego, że większość z nas woli te chwile przeżyć w milczeniu, wtulając się w partnera i całując go.

Ciągłe narzekanie na włosy

Kobiety często narzekają na swoje włosy. Nigdy nie są z nich tak naprawdę zadowolone, podczas gdy mężczyźni uważają, że ich fryzura prezentuje się naprawdę dobrze. Większość kompleksów kobiet nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Urocza konsumpcja banana

Gdy kobieta je banana lub loda w towarzystwie mężczyzny, to w jego umyśle od razu włączają się erotyczne obrazy związane z seksem oralnym. My bardzo często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ponieważ zwyczajnie nie mamy takich skojarzeń.

Majteczki z koronką

Dla mężczyzn są urocze i takie kobiece. Oni domyślają się, że takie piękności zakładamy tylko na randki z nimi, aby sprawić im przyjemność. Świadomość, że my też przygotowujemy się do seksu, działa na nich bardzo stymulująco.

Długie pomalowane paznokcie

Mężczyźni często nie mogą od nich oderwać wzroku, ponieważ uchodzą za jeden z atrybutów kobiecości. Panie lubią nosić długie paznokcie i malować je na różne kolory.

Ambiwalentne podejście do striptizu

Wiele kobiet marzy o tym, aby zrobić dla swojego mężczyzny pokaz striptizu, ale jednocześnie mocno się wstydzi i nigdy nie wciela w życie swoich fantazji. Nawet procenty nie pomagają w nabieraniu odwagi.

Jej foch równa się brak seksu

Kobiety, gdy są złe na mężczyznę, z reguły się obrażają, a dla nich foch równa się brak seksu. Wściekłe nie zamierzają uprawiać go z facetem, który ciągle je irytuje. Najpierw musi zmienić swoje zachowanie, aby zachęcić swoją partnerkę do erotycznych igraszek.

Oznaczanie terenu

Wiele z nas lubi oznaczać swój teren, dlatego gdy idziemy ze swoim facetem, lubimy go mocno trzymać za rękę, przytulać i całować, zwłaszcza gdy na horyzoncie nie brakuje atrakcyjnych kobiet.

Zakładanie czerwonej sukienki

Gdy kobieta ma na sobie czerwoną sukienkę, automatycznie przyciąga uwagę mężczyzn.  Wiele z nas nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Po prostu lubimy czerwone sukienki, te pięknie komponują się z naszym typem urody.