Co zniechęca mężczyznę do dotykania ciała kobiety

Czasem jest bardzo gorąco i nagle zaczyna wiać chłodem. On tak namiętnie cię całował i dotykał, a potem przestał. Co zniechęca mężczyznę do dotykania ciała kobiety? Spieszymy z podpowiedzią.

Owłosione ciało

Mamy do wyboru różne techniki depilacji, począwszy od tradycyjnej golarki, poprzez elektryczną, a skończywszy na zabiegach laserowych. Dlatego też owłosione ciało jest bardzo źle widziane.  On pragnie czuć pod palcami gładką skórę, a nie szorstkość.

Brzydka bielizna nie do pary

Jeśli twoje majtki i stanik są porozciągane, z pewnością nie wzbudzą jego zainteresowania. Podobnie jak biustonosz i figi nie do pary. Zainwestuj w kilka seksownych kompletów bielizny, aby cieszyły one męskie oko, a nie przerażały twojego faceta.

Niezdecydowanie w sypialni

Jeśli kobieta raz chce się całować, a za chwilę ma ochotę na coś więcej, po czym stopuje mężczyznę, to on sam nie wie, czego ona pragnie i traci ochotę na jakikolwiek dotyk. Wysyłaj facetowi jasne sygnały. Masz prawo nie mieć ochoty na seks, ale powiedz mu o tym od razu i nie zmieniaj co chwilę zdania.

Zły kawałek podczas seksu

Muzyka podczas seksu może podkręcić atmosferę i sprawić, że czerpiecie więcej frajdy z erotycznych igraszek. Ale źle dobrana może zepsuć cały nastrój. Dlatego też sprawdź dokładnie, co znajduje się na twojej romantycznej playliście, by nie zafundować swojego kochankowi zimnego prysznica.

Gdy dopraszasz się o męskie stringi

Męskie stringi, męskie body to stroje utożsamiane z gejami. Dlatego nie każ swojemu facetowi ich zakładać, bo poczuje się mało komfortowo i tylko wkurzy się na ciebie. Zaakceptuj fakt, że większość mężczyzn preferuje tradycyjną bieliznę.

Gdy przy nim dbasz o urodę

Pozbawiasz się nimbu wyjątkowości. Dlatego też wszelkie maseczki, olejowanie włosów etc. wykonuj wtedy, gdy jesteś w domu sama lub w łazience za zamkniętymi drzwiami. On nie musi widzieć, jak wyglądasz  z henną na brwiach.

Gdy masz kwaśną minę

Gdy jesteś wiecznie niezadowolona, to odbierasz ochotę na erotyczne igraszki każdemu facetowi. Mężczyźni lubią radość i zadowolenie malujące się na twarzy partnerki. Zresztą, czy sama chciałabyś pieścić ponuraka, któremu nie sprawia to frajdy?

Gdy śmierdzi potem

Higiena to podstawa, bez niej możesz zrazić do siebie każdego. Facet chce dotykać czystą, umytą kobietę, która regularnie szczotkuje zęby i się podmywa. Dlatego wykąp się przez jego wizytą i dokładnie umyj jamę ustną.

Gdy jest zbyt odpicowana

Perfekcyjny makijaż, fryzura i strój sprawiają, że mężczyzna boi się ciebie dotknąć, aby nie popsuć tych misternych dzieł. Tym bardziej, że wiele kobiet krzywi się, gdy ich perfekcyjne upięcie rozpadnie się podczas figli.