Uroda

Jak wybrać odpowiedni zabieg odmładzający na twarz i gdzie znaleźć zaufany gabinet czy lekarza?

Jak wybrać odpowiedni zabieg odmładzający na twarz i gdzie znaleźć zaufany gabinet czy lekarza

W miarę upływu czasu nasza skóra traci elastyczność. Udowodniono, że po 25. roku życia systematycznie spada synteza kolagenu, który pełni rolę podstawowego białka budulcowego skóry. W rezultacie skóra z wiekiem staje się coraz mniej jędrna, a na naszej twarzy zaczynają malować się zmarszczki. W związku z tym, że większość z nas czuje się młoda duchem, coraz częściej zwracamy się w kierunku medycyny estetycznej. To właśnie ona pozwala nam cieszyć się zdrową, gładką skórą niezależnie od wieku. Jak wybrać odpowiedni zabieg odmładzający na twarz i gdzie znaleźć zaufany gabinet czy lekarza?

Zabiegi odmładzające twarz – jak wybrać jeden spośród wielu możliwości?

Zabiegi anti-aging to dziś prężnie rozwijająca się gałąź medycyny estetycznej. Największą popularnością cieszy się wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową, peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym tzw. wampirzy lifting, nici liftingujące oraz zabiegi laserowe i radiofrekwencyjne pobudzające syntezę kolagenu.  Przeciętna kobieta bardzo często ma problem z wyborem jednego z dostępnych rozwiązań, ponieważ nie wie, który zabieg najlepiej sprawdzi się w jej przypadku.  Większość z nas zbyt słabo zna swoją skórę i nie do końca wie, jakie są zalety i wady poszczególnych procedur.

Jak wybrać odpowiedni zabieg odmładzający na twarz i zaufany gabinet?

Na szczęście w dzisiejszych czasach nie jesteśmy zdane na same siebie i szczęśliwy traf. Platforma Estheticon powstała z myślą o nowoczesnych kobietach, które pragną cieszyć się doskonałym wyglądem, niezależnie od wieku i problemów dermatologicznych.  Znajdziemy na niej listę gabinetów i lekarzy oferujących szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.  Możemy dowiedzieć się na przykład, jakie wypełniacze  zniwelują dolinę łez, czy botox wygładzi kurze łapki, jakie nici lub urządzenia poradzą sobie z chomikami, jakie laserami dysponują wybrane gabinety lub porównać ceny wampirzego liftingu w poszczególnych placówkach w naszej okolicy.

Gdzie znajdziesz rzetelne informacje nt. zabiegów anti-aging?

Na platformie Estheticon znajdziemy też odpowiedzi ekspertów na pytania użytkowników dotyczące zabiegów anti-aging na twarz.  Dzięki nim dowiesz się, jakie są zalety i wady poszczególnych rozwiązań. Platforma Estheticon zbiera w jednym miejscu aktualne i rzetelne informacje z dziedziny chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii i ginekologii estetycznej.  Dzięki niej poznasz najnowsze trendy w zabiegach anti-aging i wybierzesz rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb. Oczywiście przed zabiegiem odmładzającym twarz konieczna jest uprzednia konsultacja ze specjalistą, który go przeprowadzi. Dokona on kwalifikacji pacjentki do danego zabiegu i wykluczy istnienie przeciwwskazań. Ponadto omówi ewentualne skutki uboczne, jakie mogą pojawić się po przeprowadzonym zabiegu.

Platforma Estheticon jest dostępna w 14 wersjach językowych, które działają niezależnie od siebie na poszczególnych rynkach. To miejsce, gdzie znajdziesz opinie pacjentów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, zdjęciami przed i po zabiegu, poniesionymi kosztami i wnioskami dotyczącymi tego, czy warto było poddać się zabiegowi.

Szukasz zabiegu odmładzającego twarz i dobrego gabinetu, w którym zostanie on przeprowadzony przed doświadczonego specjalistę? Już dziś zajrzyj na stronę: https://www.estheticon.pl/

Komentarze (8)

marcia

9 miesięcy temu

Chętnie zrobiłabym coś dla siebie i poddała się jakiemuś odmładzającemu zabiegowi:)

anastasia

9 miesięcy temu

Chyba niebawem skuszę się na jakieś kwasy, wiem, że to nie najlepsza pora, ale dobry filtr przeciwsłoneczny powinien rozwiązać problem:)

Iwonka_R

9 miesięcy temu

Mnie najbardziej kusi mezoterapia:)

eve_lina

9 miesięcy temu

Dobrze, że w dzisiejszych czasach w internecie można znaleźć opinie nt. lekarzy i wybrać najlepszego z nich.

efemeryda

9 miesięcy temu

Dobrze, że istnieją takie bazy, gdzie można znaleźć fachowców i opinie na ich temat:)

evelka

9 miesięcy temu

Dobry lekarz jest dziś na wagę złota:)

fiorcia

9 miesięcy temu

Na jakiś nieinwazyjny zabieg pewnie bym się zdecydowała:)

violka

9 miesięcy temu

Sama chętnie skorzystam z jakiegoś odmładzającego zabiegu:)

Zostaw komentarz