Uroda

Bezbolesna depilacja laserowa laserem Light Sheer!

Bezbolesna depilacja laserowa laserem Light Sheer

Od kilku miesięcy trwa sezon na depilację laserową. Z zasadzie jesteśmy już w połowie cyklu. Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, co skłania większość kobiet do podjęcia decyzji o rozpoczęciu depilacji laserowej? Juz Ci na to pytanie odpowiadamy. Jest to  przede wszystkim zaoszczędzony czas, wygoda i ogromne poczucie komfortu, które sprawia, że codzienna depilacja tradycyjnymi metodami odchodzi w zapomnienie!

Czy Tobie też przeszło przez myśl, żeby trwale pozbyć się owłosienia i przejść przez serię bezbolesnej depilacji laserowej? Jeżeli tak, to dobra decyzja! Oczywiście ważne jest to, żebyś wybrała sprawdzony salon depilacji laserowej, który oferuje najlepszy na rynku laser diodowy LIGHTSHEER®

To bardzo ważne,  ponieważ dobry sprzęt oraz doświadczenie i wiedza kosmetologa, pozwoli Ci cieszyć się idealnie gładką skórą i przede wszystkim bezbolesnym zabiegiem depilacji.

Dlaczego depilację laserową trzeba wykonywać w serii?

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z zabiegów depilacji laserowej wybranej części ciała, to pamiętaj, że zabieg musisz przejść w serii. Jest to ściśle związane z fazą wzrostu włosów. Światło lasera działa na te włoski, które znajdują się w fazie anagenu czy aktywnego wzrostu. Po pierwszym zabiegu usuwane jest trwale ok. 30% włosków. Z każdym kolejnym zabiegiem ta liczba rośnie, aż do momentu kiedy skóra jest całkowcie gładka. Zwykle na wykonanie całej serii depilacji laserowej wybranej partii ciała potrzeba 6 wizyt w salonie, średnio co 8-12 tygodni.

Tak naprawdę każdego dnia tracimy kilka minut na depilację tradycyjnymi metodami. Przynajmniej raz na dwa tygodnie zmieniamy maszynkę do golenia, borykamy się z ciągłymi podrażnieniami i zawsze musimy pamiętać o tym, żeby się ogolić. Wyobraź sobie ten spokój, kiedy nie będziesz musiała się już martwić a Twoja skóra będzie wyglądała zawsze bardzo dobrze!

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegów depilacji laserowej?

Wszystkie zabiegi laserowe niosą ze sobą pewne przeciwwskazania, które omawiane są zawsze na bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem. Podczas takiej pierwszorazowej wizyty, wykonywana jest także próba laserowa, która ma za zadanie dobrać do Twojej skóry idealne parametry do zabiegu depilacji laserowej. Jeżeli próba wyjdzie dobrze, już w ciągu kolejnych dwóch dni można zacząć serię depilacji.

Do najważniejszych przeciwwskazań do depilacji laserowej należą:

  • zażywanie leków lub ziół światłoczułych przynajmniej 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem
  • aktywna opalenizna przynajmniej 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem oraz pomiędzy kolejnymi sesjami NIE WOLNO SIĘ OPALAĆ!
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • choroba nowotworowa
  • łuszczyca, choroby wirusowe, grzybica w miejescu wykonywania zabiegu
  • wyrywanie włosków depilatorem lub pęsetą przynajmniej 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem

Jak widzisz depilacja laserowa może Ci dać ogromny komfort i wygodę. Zapomnisz o tradycyjnych metodach depilacji  a z Twojej listy zakupów raz na zawsze zniknie maszynka do golenia! Dodatkowo pozbędziesz się podrażnień po goleniu i wrastających włosków. WARTO!

Komentarze (6)

marcia

4 lata temu

Muszę na początek pozbyć się owłosienia spod pach:)

anastasia

4 lata temu

Depilacja laserowa to dziś niezawodna metoda usuwania zbędnych włosków. Kiedyś chciałam kupić taką lampę do stosowania w domu, ale koleżanka powiedziała mi, że nie daje ona takich efektów jak laser w sprawdzonym gabinecie.

Iwonka_R

4 lata temu

Moja koleżanka korzystała z lasera i włoski rzeczywiście jej nie odrastają:)

eve_lina

4 lata temu

Chętnie skorzystałabym z depilacji laserowej, bo mam dosyć tradycyjnych metod usuwania zbędnego owłosienia.

efemeryda

4 lata temu

Depilacja laserowa wydaje się ciekawym rozwiązaniem, bo pozwala pozbyć się włosków na zawsze.

evelka

4 lata temu

Dobrze, że teraz depilacja laserem jest całkowicie bezbolesna:)

Zostaw komentarz