Sekrety kosmetyków Uroda

Jak przedłużyć trwałość manicure? Znajdź dobry lakier!

trwały lakier do paznokci

Szukasz lakieru do paznokci w intensywnym odcieniu, który przetrwałby na twoich paznokciach kilka dni bez konieczności nanoszenia poprawek? Wbrew pozorom na dobrą emalię, pozbawioną szkodliwych substancji, nie musimy wydawać majątku.

Współczesna kobieta żyje w nieustannym biegu, doba jest dla niej za krótka, więc przykłada ogromną wagę do jakości stosowanych kosmetyków. Każda z nas chciałaby mieć w swojej kosmetyczce niezawodny podkład, tusz czy lakier do paznokci. Nie lubimy, gdy fluid niespodziewanie zaczyna ciemnieć, maskara osypuje się, a kolorowa emalia odpryskuje. Mogłoby się wydawać, że trwały makijaż i manicure to przywilej kobiet, które mogą sobie pozwolić na zakup drogich kosmetyków. Na szczęście coraz częściej ich tańsze odpowiedniki sprawują się równie dobrze.

Tanie i dobre – lakiery Sensique

Nasza redakcja postanowiła wziąć pod lupę lakier do paznokci Sensique Strong & Trendy Nails.  Dzięki obecności nowoczesnej formuły tefpoly®  emalia długo utrzymuje się na paznokciach, a intensywność koloru ulega pogłębieniu.  Lakier Sensique Strong & Trendy Nails zapewnia efekt szklanego połysku. Na uwagę zasługuje również fakt, iż nie zawiera on szkodliwych substancji takich jak toluen czy formaldehyd.

 

Każda wolna chwila jest dla ciebie na wagę złota? Z pewnością ucieszy cię wiadomość, iż lakier Sensique szybko schnie i tym samym umożliwia powrót do codziennych czynności.  Wygodny, dobrze wyprofilowany pędzelek pozwala na precyzyjną aplikację emalii.  Lakiery Sensique Strong & Trendy Nails są dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura.

Cena 6 zł/8 ml.

Na rynku właśnie pojawiły się nowe linie lakierów Sensique. Seria NAIL ART to walentynkowa edycja limitowana, w jej skład wchodzą emalie z brokatem, dzięki którym wyczarujesz fantazyjny manicure.

Cena 5,99 zł/7 ml

Z kolei linia Sensique ART NAILS została wzbogacona o nowe odcienie. Lakiery z tej serii wyposażono w specjalny, wąski pędzelek, który umożliwia precyzyjną aplikację emalii i tym samym pozwala wyczarować niezwykłe zdobienia.

Cena 5,99 zł/7 ml

Komentarze

Emilly27k

8 lat temu

Cena lakieru odpowiednia. Zostało teraz tylko wybrać kolor i już kobieta błyszczy.

Zostaw komentarz