Jak optycznie powiększyć usta

Twoim problemem są wąskie usta? Chciałabyś powiększyć wargi, ale nie przekonują cię zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy? Na szczęście pożądany efekt można osiągnąć przy pomocy całkowicie nieinwazyjnych metod.

Odpowiednio dobrany makijaż potrafi zdziałać cuda, tuszuje niedoskonałości, jednocześnie eksponując nasze atuty. Usta można powiększyć optycznie, korzystając z kilku sprawdzonych metod. Jeśli masz wąskie wargi, powinnaś zaprzyjaźnić się z błyszczykami do ust. Firmy kosmetyczne oferują produkty, które różnią się zarówno kolorem, jak i pigmentacją czy wykończeniem.

 

Powiększ usta przy pomocy błyszczyka

 

Błyszczyki Kobo Professional Long Lasting Glass Shine otwierają przed nami wiele możliwości. Dzięki innowacyjnej formule  KIOSMETINE zwiększają objętość ust, nadając im zmysłowy wygląd.  Błyszczyki z linii Long Lasting Glass Shine nie tylko pełnią funkcję estetyczną, ale też pielęgnują usta. Dzięki zawartości naturalnych wosków, olejków, polimerów i mikrosfer nawilżają wargi, jednocześnie zapewniając efekt natychmiastowego wygładzenia i lustrzanego blasku.

Błyszczyki z linii Long Lasting Glass Shine występują w piętnastu różnych odcieniach. Nam najbardziej przypadł do gustu  nr 212 Juicy Watermelon, ponieważ malinowa tafla fantastycznie ożywia bladą twarz i nadaje jej zdrowy wygląd. Ze względu na obecność rozświetlających drobinek stanowi idealne rozwiązanie na karnawał. Wspomniany błyszczyk charakteryzuje się słodką, karmelową wonią, która do złudzenia przypomina krówki. Firma Kobo Professional dołączyła do błyszczyka nietypowy aplikator, zamiast tradycyjnej gąbeczki, w nasze ręce trafia pędzelek, który pozwala na precyzyjne nałożenie kosmetyku.

Błyszczyk utrzymuje się na ustach do kilku godzin. Linia Long Lasting Glass Shine została opracowana z myślą o kobietach, które preferują półtransparentne kosmetyki do makijażu ust i subtelny, naturalny efekt. Kosmetyki Kobo Professional są dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura.

Cena: 18 zł/9 ml