Wprawdzie nie potrafimy zatrzymać czasu, ale możemy spowolnić procesy starzenia się. W tej roli doskonale sprawdzają się kosmetyki anti-aging, które zostały opracowane przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Jakie substancje sprawiają, że czas łaskawie obchodzi się z naszą skórą?

Ciało człowieka nieustannie się zmienia, miejsce starych komórek zajmują nowe. Nasza skóra posiada zdolność do regeneracji, co najlepiej widać w miejscach, w których doszło do przerwania ciągłości naskórka. W miarę upływu czasu rana zabliźnia się, a po kilku tygodniach nie ma po niej śladu. Dzięki zdolności do regeneracji przez wiele lat możemy cieszyć się gładką cerą bez śladu zmarszczek. Niestety, w pewnym wieku procesy odpowiedzialne za odbudowę skóry spowalniają, w rezultacie na twarzy pojawiają się pierwsze bruzdy. Chcesz cieszyć się jędrną skórą, wolną od oznak starzenia? Wybieraj odpowiednie kosmetyki!

Złoto w służbie urody

W odbudowie skóry niezwykle istotną rolę odgrywa … złoto. To nie pomyłka! Szlachetny kruszec, który do niedawna kojarzył się jedynie z biżuterią i luksusową zastawą stołową, znalazł zastosowanie w kosmetologii. Złoto koloidalne to niezwykle pożądany składnik kremów i skoncentrowanych produktów przeciwzmarszczkowych, ponieważ odbudowuje skórę i zwiększa produkcję kolagenu, białka odpowiedzialnego za elastyczność zewnętrznej powłoki ciała. Obawiasz się, że kosmetyki zawierające szlachetny kruszec wpłyną negatywnie na funkcjonowanie organizmu? Nie masz powodów do niepokoju. W przypadku złota koloidalnego mamy do czynienia z zawiesiną mikroskopijnych cząsteczek złota w wodzie destylowanej, która jest całkowicie bezpieczna dla organizmu. Liczne badania naukowe potwierdziły brak działania toksycznego.

Jak odbudować komórki swojej skóry?

Masz cerę tłustą i zastanawiasz się, czy powinnaś używać kremu z cennym kruszcem? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś korzystała z dobrodziejstw tego typu specyfików, ba, złoto koloidalne jest nawet wskazane w pielęgnacji skóry skłonnej do powstawania wyprysków. Już starożytni dostrzegli potencjał leczniczy i antybakteryjny tego cennego metalu. Gdy rana nie chciała się goić, przykładali oni złotą biżuterię do problematycznych miejsc. W wielu przypadkach problem ustępował, ponieważ szlachetny kruszec wykazuje działanie antybakteryjne.

Warto zaznaczyć, iż kosmetyki ze złotem koloidalnym można stosować niezależnie od rodzaju cery. Ten cenny kruszec opóźnia procesy starzenia i tym samym zapobiega powstawaniu zmarszczek, jednocześnie spłyca istniejące bruzdy. W związku z tym, iż producenci kosmetyków wykorzystują nanocząsteczki złota, wnikają one w głąb naskórka i tym samym stymulują procesy odpowiedzialne za nawilżenie skóry. Masz cerę mieszaną, a twoją największą zmorą są rozszerzone pory? Możesz zmniejszyć ich widoczność, stosując kremy z 24-karatowym złotem. Film, jaki pozostawia na skórze szlachetny kruszec chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych, które przyspieszają procesy starzenia się. Wydaje ci się, że krem z 24-karatowym złotem jest dostępny wyłącznie dla milionerów? Nasza rodzima firma zadbała o to, aby każdy mógł poczuć odrobinę luksusu i cieszyć się gładką skórą bez śladu zmarszczek. Chcesz sprawdzić, jak działają kosmetyki zawierające szlachetny kruszec? Wypróbuj przeciwzmarszczkowy nawilżający krem na dzień 40+ z linii „Odnowa Komórkowa” od Eveline Cosmetics.