Lubisz dotyk jedwabiu, połyskujące barwy tkaniny miękko układające się na twoim ciele? A może na jedną noc staniesz się hinduską księżniczką, która, jak bajkowa Szeherezada, będzie snuć uwodzicielskie opowieści?

Urok egzotyki

Atmosfera dalekich Indii zdecydowanie jest bardzo zmysłowa. Wielobarwne chusty upodabniają kobietę do świeżo rozkwitniętego kwiatu, niezwykłe połączenie słodkich i pikantnych zapachów drażni zmysły. To właśnie stamtąd pochodzi słynna Kamasutra, książka o fizycznej i duchowej stronie erotyki. Już samo to pobudza zmysły i budzi ciekawość.

Jednak nie wystarczy owinąć się w jedwabne prześcieradło i czekać na hołd od twojego mężczyzny. Warto zadbać o więcej szczegółów, które uczynią ten wieczór wyjątkowym. Niewątpliwą atrakcją będzie dla niego odkrycie na twojej skórze orientalnych wzorów mehendi, namalowanych za pomocą henny czy indygo.

Wzory mehendii

Nic tak nie podkreśla egzotyki, jak tajemnicze wzory na skórze, dlatego warto sięgnąć po te naturalne barwniki. Tatuaże wykonane przy pomocy tych ziół są czasowe, dlatego nie trzeba się obawiać, że nie uda się ich zmyć. Henna przy kolejnych myciach traci kolor, a indygo znika wraz z łuszczącym się naskórkiem (indygo jest mniej trwałe).