Seks Święta 2017

Gorący Sylwester we dwoje

Uroczysty bal, wyjście do eleganckiej restauracji, wypad na narty… Można inaczej. Co powiesz na zaszycie się w domowym zaciszu z ukochanym mężczyzną? Sylwester tylko we dwoje może być równie ekscytujący i wyjątkowy.

Uroczysty bal, wyjście do eleganckiej restauracji, wypad na narty… Można inaczej. Co powiesz na zaszycie się w domowym zaciszu z ukochanym mężczyzną? Sylwester tylko we dwoje może być równie ekscytujący i wyjątkowy.

Sylwester to huczna noc obchodzona na całym świecie, jako wielkie wydarzenie, symbolizujące wkroczenie w Nowy (oby lepszy) Rok. Fajerwerki, lejący się litrami szampan, uroczyste odliczanie do północy – niektórzy na te wrażenia czekają cały rok. Spotkania towarzyskie, eleganckie bale, domówki z przyjaciółmi, wyjścia na rynek, gdzie czeka nas uliczna impreza sylwestrowa, rodzinny wieczór z telewizorem – jest wiele sposobów na spędzenie tej nocy.

To poniekąd „najbardziej wymuszona impreza na świecie”, ponieważ w powietrzu czuć atmosferę, że koniecznie trzeba coś robić na Sylwestra. Od początku grudnia planuje się tę noc, znajomi nas pytają: „co robisz na Sylwestra?”- trochę głupio jest odpowiedzieć, że nic… Trzeba się ładnie ubrać (z reguły kupić nową kreację), odpowiednio przygotować i… wydać sporo pieniędzy. Sylwestrowa noc w restauracji, czy hotelu to spory wydatek, ceny zorganizowanych imprez zaczynają się od około 400 zł od pary. Najprawdopodobniej, to jedna z najdroższych nocy w naszym życiu!

Ty, On i butelka szampana

Jesteś zmęczona tym całym zamieszaniem wokół Sylwestra? Nie masz ochoty iść na bal ani świętować ze znajomymi? Wcale nie musisz! W tę noc spędź czas tylko ze swoim ukochanym. Przyrządźcie razem coś dobrego do jedzenia (albo je zamówcie, jeśli nie przepadasz za gotowaniem), wypożyczcie ulubiony film na DVD lub posłuchajcie dobrej muzyki, schłodźcie szampana, zapalcie świeczki i świętujcie tylko we dwójkę w zaciszu własnego domu (i łóżka).

Możecie wystroić się w eleganckie kreacje lub ubrać się w ciepły dres i schować pod kocem, możesz też ‘paradować’ przed nim w seksownej bieliźnie – wszystko zależy od Waszych nastrojów i… późniejszych zamiarów.

Zróbcie sobie szaloną randkę w domu, przekroczcie dotychczasowe granice, a przy okazji… wznieście toast za szczęście i miłość w Nowym Roku i Waszym życiu. Takie celebrowanie Nowego Roku może być wyjątkowym i ciekawym doświadczeniem.

Zróbcie coś dla siebie

W codziennym zabieganym życiu, często brakuje nam czasu na zwyczajne bycie z drugą osobą. Taka długa noc to świetna okazja do rozmów, przywoływania Waszych najlepszych wspomnień, rozbudzenia namiętności… Cieszcie się sobą i swoją bliskością.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *