Sylwester tuż-tuż! Czas najwyższy otworzyć szafę, lub wybrać się na zakupy, aby znaleźć idealne sylwestrowe kreacje. W co się ubrać w tym roku?

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na bal sylwestrowy do stylowej restauracji lub hotelu, czy decydujesz się na „domówkę” z przyjaciółmi, w coś ubrać się musisz…No chyba, że bojkotujesz powitanie Nowego Roku i zaszyjesz się w domu pod kocem.

Co jest modne?

To, co zawsze. Z modą sylwestrową jest tak, że jest ona po prostu powtarzalna. Ponadczasowa czerń, srebro, złoto, do tego rzucająca się w oczy biżuteria i koniecznie szpilki. W sylwestrowych kreacjach mamy prezentować się błyszcząco i wyraziście.

Dress code na balu

Wybierając się na elegancki bal sylwestrowy, ubierzmy sukienkę lub ewentualnie bluzkę i spódnicę. Sukienka to najbardziej kobiecy strój, który umiejętnie dobrany do kształtów naszej sylwetki, wyeksponuje wszystkie jej walory, takie jak: pełny biust, krągłe biodra, czy szczupłą talię.

Jeżeli chodzi o kolorystykę, to najczęściej noszonym na wielkie wyjścia kobiety kolorem jest oczywiście czerń. Jeżeli chcesz trochę zaszaleć z paletą barw, to wybierz granat, fiolet, róż, czerwień lub typowo sylwestrowe kolory takie jak srebro i złoto.