filmy

Filmowe propozycje kinowe na rok 2018 zapowiadają się bardzo interesująco. Wybraliśmy najciekawsze. Już dziś sprawdźcie, na które filmy czekamy! Na co będzie warto wybrać się do kin?

Pasażer – 12 stycznia 2018

Styczeń 2018 jest pełen premier kinowych. Na dużym ekranie nie zabraknie aktora, którego zapewne wielu pamięta z filmu Uprowadzona. Liam Neeson wcieli się w rolę pasażera pociągu, w którym otrzyma dziwną propozycję. Będzie musiał znaleźć innego pasażera tego samego składu, ryzykując życie innych, także swoje i bliskich. Takiego thrillera nie można przegapić.

Więzień labiryntu: Lek na śmierć – 26 stycznia 2018

Kolejna odsłona sagi i misja, która być może przyniesie odpowiedzi na dawno zadane pytania. Thomas staje na czele Streferów, którzy muszą udać się do Ostatecznego Miasta. Czy uda im się uratować przyjaciół i odkryć to, czego szukają? W filmie nie zabraknie akcji i wielu przygód, więc fani sagi powinni wybrać się do kin.

Nowe oblicze Greya – 9 lutego 2018

Christian Grey powraca w trzeciej i zarazem ostatniej części trylogii. Nowe oblicze Greya przyniesie wiele emocji. Dochodzi do ślubu Any i Christiana, który zupełnie odmieni życie dwójki bohaterów. Powrócą jednak mroczne demony z przeszłości pary, które zakłócą sielankę nowożeńców. W rolach głównych zobaczymy Dakotę Johnson oraz Jamiego Dornana. Fani Greya z pewnością nie opuszczą tej premiery, która będzie miała miejsce tuż przed Walentynkami.

Nić widmo – 23 lutego 2018

Akcja filmu toczy się w latach 50. gdzie znany krawiec Reynolds Woodcock wraz z siostrą zajmują się modą dla samej śmietanki, w tym gwiazd czy rodziny królewskiej. Woodcock ma poukładane życie, pełne pięknych kobiet, ale wciąż pozostaje kawalerem. Pewnego dnia poznaje kelnerkę Almę, która zostaje jego muzą. Od tej pory jego życie ulega zmianie. Produkcja z pewnością zachwyci miłośników mody i stylu retro. Już dla samych kostiumów to warty zobaczenia film.

Pułapka czasu – 9 marca 2018

Mamy coś dla miłośników produkcji Disneya. Pułapka czasu to familijny film fantasy z iście gwiazdorską obsadą. Zobaczymy w nim takie gwiazdy jak Oprah Winfrey, Reese Witherspoon czy Chris Pine. Naukowiec, dokonując przełomowego znika w dziwnych okolicznościach. Tajemnicze stworzenia wysyłają w kosmos jego córkę, by mogła go odnaleźć. Disney zapowiada spektakularny obraz, który może zachwycić nie tylko najmłodszych widzów.

Avengers: Wojna bez granic – 26 kwietnia 2018

Fani superbohaterów z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę Avengersów. W Wojnie bez granic staną do walki z Thanosem, który posiada niezwykłą rękawicę nieskończoności. Swoje siły połączą doskonale znani i lubiani bohaterowie, tacy jak Hulk, Iron Man, Kapitan Ameryka, Dr Strange, Czarna Wdowa a nawet Star Lord. Zobaczymy więc także postaci z filmu Strażnicy Galaktyki.

Dziadek do orzechów i cztery królestwa – 2 listopada 2018

Disneyowska ekranizacja jednej z piękniejszych opowieści. Dziadek do orzechów w takiej bajkowej odsłonie zaczaruje każdego widza. W wersji Disneya zobaczymy gwiazdy kina takie jak Morgan Freeman czy Helen Mirren. Na tę aktorską wersję warto czekać.

Fantastyczne bestie 2 – 16 listopada 2018

filmyJeśli pamiętacie film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, pora na kolejną odsłonę przygód Newta. Kilka miesięcy po udanej akcji przyjaciół, kolejny raz trzeba będzie zmierzyć się z Grindelwaldem. Tym razem tylko jedna osoba będzie w stanie powstrzymać czarnoksiężnika, a będzie nią Albus Dumbledore. Newt Scamander będzie musiał pomóc czarodziejowi, wraz z grupą swoich niezawodnych przyjaciół. W obsadzie Fantastycznych bestii pojawi się Jud Law oraz Johnny Depp – tego nie można przegapić!

Katarzyna Antos